d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Megeszed A Pizza Szelet?
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 07:17am
Quote (tevetava @ Jul 29 2014 01:15pm)
én is rendelnék, de van itthon kaja, meg most pénzt se kéne költeni :c


lol
dolgozni kéne meg fürdeni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 07:18am
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 15:17)
lol
dolgozni kéne meg fürdeni


igen, gondolom épp te is dolgozol, és a munkahelyedre rendeled a pizzát
fürdeni meg kéne ja, már elég büdös a hajam
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 07:21am
Quote (tevetava @ 29 Jul 2014 15:18)
igen, gondolom épp te is dolgozol, és a munkahelyedre rendeled a pizzát
fürdeni meg kéne ja, már elég büdös a hajam


leszarom, eszem inkább két lekváros kenyeret
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2014 07:23am
letépem körbe és kis darabokra szaggatom és rászórom feltétnek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 07:24am
amikor gyroszt eszek akkor se eszem meg a pitát
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 29 2014 07:25am
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 15:24)
amikor gyroszt eszek akkor se eszem meg a pitát


Pedig az kurvajo, mindig betolom
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 29 2014 07:27am
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 15:24)
amikor gyroszt eszek akkor se eszem meg a pitát


és amikor hamburgert eszel, akkor is csak a belsejéből eszed ki a cuccokat, a zsemlét meg otthagyod?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 07:30am
Quote (MarcusD @ Jul 29 2014 01:27pm)
és amikor hamburgert eszel, akkor is csak a belsejéből eszed ki a cuccokat, a zsemlét meg otthagyod?


ahogy mondod

hotdognál csak a virslit eszem meg
600 forintot simán megér

This post was edited by xGurke on Jul 29 2014 07:30am
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 29 2014 07:30am
Quote (MarcusD @ Jul 29 2014 01:27pm)
és amikor hamburgert eszel, akkor is csak a belsejéből eszed ki a cuccokat, a zsemlét meg otthagyod?


vajaskenyérről is csak a vajat nyalja le
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 07:31am
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 15:30)
ahogy mondod

hotdognál csak a virslit eszem meg
600 forintot simán megér


megveszed és azonnal kidobod, szerintem ez a normális
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll