☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Te Megeszed A Pizza Szelet?
Prev
1
2
3
4
5
6
16
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3585
Replies: 151
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#31
Jul 29 2014 07:17am
Quote (tevetava @ Jul 29 2014 01:15pm)
én is rendelnék, de van itthon kaja, meg most pénzt se kéne költeni :c
lol
dolgozni kéne meg fürdeni
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#32
Jul 29 2014 07:18am
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 15:17)
lol
dolgozni kéne meg fürdeni
igen, gondolom épp te is dolgozol, és a munkahelyedre rendeled a pizzát
fürdeni meg kéne ja, már elég büdös a hajam
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#33
Jul 29 2014 07:21am
Quote (tevetava @ 29 Jul 2014 15:18)
igen, gondolom épp te is dolgozol, és a munkahelyedre rendeled a pizzát
fürdeni meg kéne ja, már elég büdös a hajam
leszarom, eszem inkább két lekváros kenyeret
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#34
Jul 29 2014 07:23am
letépem körbe és kis darabokra szaggatom és rászórom feltétnek
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#35
Jul 29 2014 07:24am
amikor gyroszt eszek akkor se eszem meg a pitát
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#36
Jul 29 2014 07:25am
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 15:24)
amikor gyroszt eszek akkor se eszem meg a pitát
Pedig az kurvajo, mindig betolom
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#37
Jul 29 2014 07:27am
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 15:24)
amikor gyroszt eszek akkor se eszem meg a pitát
és amikor hamburgert eszel, akkor is csak a belsejéből eszed ki a cuccokat, a zsemlét meg otthagyod?
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#38
Jul 29 2014 07:30am
Quote (MarcusD @ Jul 29 2014 01:27pm)
és amikor hamburgert eszel, akkor is csak a belsejéből eszed ki a cuccokat, a zsemlét meg otthagyod?
ahogy mondod
hotdognál csak a virslit eszem meg
600 forintot simán megér
This post was edited by xGurke on Jul 29 2014 07:30am
bamboo
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold
:
14,756.31
#39
Jul 29 2014 07:30am
Quote (MarcusD @ Jul 29 2014 01:27pm)
és amikor hamburgert eszel, akkor is csak a belsejéből eszed ki a cuccokat, a zsemlét meg otthagyod?
vajaskenyérről is csak a vajat nyalja le
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#40
Jul 29 2014 07:31am
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 15:30)
ahogy mondod
hotdognál csak a virslit eszem meg
600 forintot simán megér
megveszed és azonnal kidobod, szerintem ez a normális
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
16
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact