d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > The World's First 24/7 Gaming Tv On Twitch. > Gyertek Nezni Plx
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 27 2014 02:32pm
Quote (dotosport @ 27 Jul 2014 22:30)
ez nem igazan ugy mukodik ahogy gondolod.
ilyen erovel mi a gecimnek reklamozza a termeket barki


postolj meg par linket akkor, nincs eleg nezo

This post was edited by Floodban on Jul 27 2014 02:32pm
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:33pm
Quote (josheide @ Jul 27 2014 10:31pm)
Hja amig nincs minosegi content miert tamogatna barki ezt. Perpill kb. semmijuk nincs, es szeretnenek 20 millat osszeszedni.

Az nem content hogy megvernek par botot LoLban. Plane hogy prokat nezhetunk ingyen.


itt most nem a jatek a content, hanem a projectrol beszelni, figyelem felkelteni kickstarterek sosem arrol szoltak, hogy pro content van.


egyebkent meg spammoljatok tele a chatet, hogy starcraft2, atveszem a streamet es tolok nektek kontentet. melegek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 27 2014 02:36pm
Quote (dotosport @ 27 Jul 2014 21:33)
itt most nem a jatek a content, hanem a projectrol beszelni, figyelem felkelteni kickstarterek sosem arrol szoltak, hogy pro content van.


egyebkent meg spammoljatok tele a chatet, hogy starcraft2, atveszem a streamet es tolok nektek kontentet. melegek


A legtobb kickstarter projekt azert lesz fundolva mert van egy nagyon jo termek, amit sikerult mondjuk eloallitani a garazsban, es szeretnek tomeggyartani azt.

Ti kb. 100k dollart kertek egy eleg kodos koncepciora. Ez azert durva mert kb. hasonlo kontentet ingyen is kapni.

Szerintem kicsit realisabb celokat kellett volna kituzni ....
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 27 2014 02:38pm
en most a projekt minőségétől függetlenül azt kérdezném, hogy




mi értelme annak, hogy a pénz negyedét visszaadjátok rewardokban? :wacko:

ja, és az szerintem funds, nem founds

This post was edited by tevetava on Jul 27 2014 02:39pm
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:39pm
Quote (josheide @ Jul 27 2014 10:36pm)
A legtobb kickstarter projekt azert lesz fundolva mert van egy nagyon jo termek, amit sikerult mondjuk eloallitani a garazsban, es szeretnek tomeggyartani azt.

Ti kb. 100k dollart kertek egy eleg kodos koncepciora. Ez azert durva mert kb. hasonlo kontentet ingyen is kapni.

Szerintem kicsit realisabb celokat kellett volna kituzni ....


azt reklamozzuk, hogy epitenenk egy studiot, ami gyakorlatilag ugy uzemelne, mintha lenne egy tv amin e-sport megy, mintha koreaban lennel, nem kodos egyaltalan. a kickstarteres rewardok arai sztem se tul jok, de igazabol 1-1 fontot beletolni azer, h legyen ilyen jotekonysagbol imo nem egy nagy aldozat, plane, hogy kapsz is erte valamit.
Quote (tevetava @ Jul 27 2014 10:38pm)
en most a projekt minőségétől függetlenül azt kérdezném, hogy

http://i.imgur.com/5Spk4Hy.png


mi értelme annak, hogy a pénz negyedét visszaadjátok rewardokban? :wacko:


mer ha nem kapnak az emberek semmit akkor megkevesbe adnanak penzt.
eliras meg van par, nem en csinaltam sajnos :D

This post was edited by dotosport on Jul 27 2014 02:39pm
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:42pm
postolgassatok, hogy starcraft 2, lehetoleg ne csak tomi egyedul
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 27 2014 02:43pm
Quote (dotosport @ 27 Jul 2014 22:39)
azt reklamozzuk, hogy epitenenk egy studiot, ami gyakorlatilag ugy uzemelne, mintha lenne egy tv amin e-sport megy, mintha koreaban lennel, nem kodos egyaltalan. a kickstarteres rewardok arai sztem se tul jok, de igazabol 1-1 fontot beletolni azer, h legyen ilyen jotekonysagbol imo nem egy nagy aldozat, plane, hogy kapsz is erte valamit.


mer ha nem kapnak az emberek semmit akkor megkevesbe adnanak penzt.
eliras meg van par, nem en csinaltam sajnos :D


ezt értem, de ez elég hülyén jön le imo, hogy arra kértek tőlük pénzt, hogy rewardokat osszatok vissza

meg a kickstarter pagen iszonyat sok irreleváns információ van, ezt senki nem olvassa végig, ráadásul a háromnegyedete ilyen képek rewardokról meg fun factek, míg a végén van egy tömb szöveg, ami elég releváns, de senki nem fog odáig lescrollozni
kép : szöveg arány elég idiota

és ezt még mindig az ötlet minéségétől függetlenül mondom
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 27 2014 02:44pm
Quote (dotosport @ 27 Jul 2014 22:42)
postolgassatok, hogy starcraft 2, lehetoleg ne csak tomi egyedul


nem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 27 2014 02:44pm
Quote (dotosport @ 27 Jul 2014 21:39)
azt reklamozzuk, hogy epitenenk egy studiot, ami gyakorlatilag ugy uzemelne, mintha lenne egy tv amin e-sport megy, mintha koreaban lennel, nem kodos egyaltalan. a kickstarteres rewardok arai sztem se tul jok, de igazabol 1-1 fontot beletolni azer, h legyen ilyen jotekonysagbol imo nem egy nagy aldozat, plane, hogy kapsz is erte valamit.


mer ha nem kapnak az emberek semmit akkor megkevesbe adnanak penzt.
eliras meg van par, nem en csinaltam sajnos :D


Nezd, Destiny meghirdeti, hogy rendez egy sc2 bajnoksagot:

https://www.indiegogo.com/projects/destiny-i

Es osszeszed ra ~ 6.000 dollart + beletol sajat zsebbol par k ezer dollart. Ez igy kb realis.

De Destiny az egyik legnezettebb streamer a sc2 vilagaban.

Nektek kb. 0 toketek, nulla felszerelesetek, es nem vagytok ismertek egyik jatek vilagaban se.

Sajnalom Levi de szerintem ez eleg kemenyen bukasra van itelve.
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:44pm
Quote (tevetava @ Jul 27 2014 10:43pm)
ezt értem, de ez elég hülyén jön le imo, hogy arra kértek tőlük pénzt, hogy rewardokat osszatok vissza

meg a kickstarter pagen iszonyat sok irreleváns információ van, ezt senki nem olvassa végig, ráadásul a háromnegyedete ilyen képek rewardokról meg fun factek, míg a végén van egy tömb szöveg, ami elég releváns, de senki nem fog odáig lescrollozni
kép : szöveg arány elég idiota

és ezt még mindig az ötlet minéségétől függetlenül mondom


nekem se tetszik tbh, sokkal jobban meglehetett volna csinálni, de én csak egy caster vagyok :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll