Quote (Saenchai @ Jul 20 2014 11:17am)
még szerencse, hogy a nagyokosok meg szokták mondani, hogy a rendőrök kb. annyira leszarják a szívást, mint a piálást, úgyhogy nem értik miért verik páran a mellüket, hogy dekriminalizálják/legalizálják
10/10, would live it again
Quote (Anarkin @ Jul 20 2014 11:18am)
ez úgy összefoglalja a dolgot a témáról
de np, alkoholt lehessen inni akárhol, akármennyit; így se voltak elég veszélyesek a biciklisek
sok mad fuves
Quote (xGurke @ Jul 20 2014 11:07am)
azért 6 óráig szopni se lehet semmi
