d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajnaban Lelottek Egy Utasszallitot
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 17 2014 12:31pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 17 2014 06:28pm)
soon atomháború meghalunk a gecibe én meg nemmerek odamenni csajokhoz. mit csinálok az életemmel


még a katasztrófea előtt illene beleszagolni legalább egy pinába mi
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 17 2014 12:34pm
Quote (Senee @ Jul 17 2014 07:31pm)
még a katasztrófea előtt illene beleszagolni legalább egy pinába mi


hát szagoltam már bele pár pinába de jólenne azért még halál előtt 1-2-t felpróbálni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 17 2014 12:35pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 17 2014 12:36pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Jul 2014 20:34)
hát szagoltam már bele pár pinába de jólenne azért még halál előtt 1-2-t felpróbálni


huzz a faszodra egy medvet! XD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 17 2014 12:37pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 17 2014 06:34pm)
hát szagoltam már bele pár pinába de jólenne azért még halál előtt 1-2-t felpróbálni


én mondjuk srsly számolok azzal, hogy ha itt vh lesz akkor lehet garázdálkodni mert a rendőrség is le lesz ktöve imo

világháboruk alatt is igy beöltöztek a fiatal nök öregnek meg bekenyték magukat korommal mert jöttek az oroszok és megrapeltek mindenkit


na de amig a katonák is egymást ölik addig én tudok rapelni, fosztogatni háháá
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 17 2014 12:39pm
Quote (Senee @ 17 Jul 2014 19:37)
én mondjuk srsly számolok azzal, hogy ha itt vh lesz akkor lehet garázdálkodni mert a rendőrség is le lesz ktöve imo

világháboruk alatt is igy beöltöztek a fiatal nök öregnek meg bekenyték magukat korommal mert jöttek az oroszok és megrapeltek mindenkit


na de amig a katonák is egymást ölik addig én tudok rapelni, fosztogatni háháá


te döglesz meg először
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 17 2014 12:41pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jul 17 2014 06:39pm)
te döglesz meg először


az is benne van a pakliban

viszont ha már wow se lesz akkor nem teljesen mindegy?! :c
mit sem ér úgy már az élet
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 17 2014 12:42pm
Quote (Senee @ Jul 17 2014 07:37pm)
én mondjuk srsly számolok azzal, hogy ha itt vh lesz akkor lehet garázdálkodni mert a rendőrség is le lesz ktöve imo

világháboruk alatt is igy beöltöztek a fiatal nök öregnek meg bekenyték magukat korommal mert jöttek az oroszok és megrapeltek mindenkit


na de amig a katonák is egymást ölik addig én tudok rapelni, fosztogatni háháá


ezt remélem te sem gondoltad komolyan, ennyire alja ember nem lehetsz
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 17 2014 12:44pm
Quote (Karan2_Returned @ Jul 17 2014 08:31pm)
Ilyen allapotban van a repülö, es az oroszok talaltak egy zsak utlevelet mellette. Valamelyik mernök megszakerthetne hogy ez mennyire lehetseges.

http://3.ii.gl/WSvuepl_.png

http://2.ii.gl/654ku5um.png


Ehhez mer kell mernoknek lenni
Fekete dobozt is ugy rakjak ossze h ne seruljon, egy taska, akarmi szerintem siman kibirhatja a zuhanast
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll