Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 17 2014 06:34pm)
hát szagoltam már bele pár pinába de jólenne azért még halál előtt 1-2-t felpróbálni
én mondjuk srsly számolok azzal, hogy ha itt vh lesz akkor lehet garázdálkodni mert a rendőrség is le lesz ktöve imo
világháboruk alatt is igy beöltöztek a fiatal nök öregnek meg bekenyték magukat korommal mert jöttek az oroszok és megrapeltek mindenkit
na de amig a katonák is egymást ölik addig én tudok rapelni, fosztogatni háháá