d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Boldog Szülinapot > Sándor
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 02:26am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 08:24am)
csempe az oldalfalakon szokott lenni, nem a padlón


kivéve ha fürdőszobában baszta volna, okoska
hogy dobnának le a padlóla
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 02:36am
Quote (Senee @ 11 Jul 2014 09:26)
kivéve ha fürdőszobában baszta volna, okoska
hogy dobnának le a padlóla


szerintem azt jarolapnak hivjak, nem csempenek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 11 2014 02:41am
padlócsempe meg járólap ugyanaz
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 11 2014 02:42am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 09:36am)
szerintem azt jarolapnak hivjak, nem csempenek


szerintem a csempe a nagyobb halmaz, amin belül van az erős anyagu a járólap
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 02:43am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 08:36am)
szerintem azt jarolapnak hivjak, nem csempenek


ugyanoan mint ami a falon van igy megy le a falrol a földre
akkor a csempe is járolap és a járolap is csenpe
:XD

okvetlenkedj még
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 02:47am
Quote (anyd @ 11 Jul 2014 09:42)
szerintem a csempe a nagyobb halmaz, amin belül van az erős anyagu a járólap


nem, a jarolap az jarolap, a csempe meg csempe

vannak boltok ahol a sima feluletu jarolapot padlocsempenek irjak ki, de az eletben en meg egy szakiparostol sem hallottam azt kifejezest hogy padlocsempe

Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 11 2014 02:49am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 09:47am)
nem, a jarolap az jarolap, a csempe meg csempe

vannak boltok ahol a sima feluletu jarolapot padlocsempenek irjak ki, de az eletben en meg egy szakiparostol sem hallottam azt kifejezest hogy padlocsempe


rendben
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 02:56am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jul 2014 09:49)
rendben


nem, hulyeseget mondtam, en kerek elnezest, seneenek van igaza, "a falon van igy megy le a falrol a földre"

mindenki igy szereli, ilyen csuszasgatlas, teherbiras meg ki a faszt erdekel, foleg egy furdoben, csempe az csempe, hadd menjen ugyanaz meg a mennyezetre is
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 11 2014 02:58am
Quote (Fej @ 11 Jul 2014 10:56)
nem, hulyeseget mondtam, en kerek elnezest, seneenek van igaza, "a falon van igy megy le a falrol a földre"

mindenki igy szereli, ilyen csuszasgatlas, teherbiras meg ki a faszt erdekel, foleg egy furdoben, csempe az csempe, hadd menjen ugyanaz meg a mennyezetre is


miért mész a baitre
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 03:12am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 08:47am)
nem, a jarolap az jarolap, a csempe meg csempe

vannak boltok ahol a sima feluletu jarolapot padlocsempenek irjak ki, de az eletben en meg egy szakiparostol sem hallottam azt kifejezest hogy padlocsempe


szakiparostol :XD
idézd az ide vonatkozó törvényi jogszabályt is :XD

istenem ez a try hard
és akkor mi lesz ha nem a kibaszott csempén tossza meg a sanyigyerek a leányt hanem a padlón :XD
de azért vitatkozzunk rajta még fél órát

:XD:XD:XD:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll