d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Izzadás
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2014 12:40pm
Quote (Vismajor @ 9 Jul 2014 20:39)
>Meggatolni az izzadast barmilyen formaban
>Egeszseges


ironikusnak hangzik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 9 2014 12:41pm
én mindennap gyalogolok 2kmt
reggel 1 oda meg delutan 1 visa

és mikor beérek (akkor még annyira nem, de miután leültem) kb 2 perc és elkezd ömleni rólam a víz
így fognom kell mindig egy zsepit startra készen és törölgetni a homlokom, tarkom, fülem tövét
hátam is totál izat lesz és igy átázik a polo

az a baj, hogy mig 70 kilos voltam is elegge izzekony voltam, igy 106 kilosan meg még büdös is
probalom ofc dezodor meg honalj spre es a honaljammal nincs is baj, csak a hátam is ugye megizzad mikor beerek és utána az izzaccsag megszarad rajt és az meg jo büdös lesz......... most kennyem be a hátamat is oldspice-al vagy mi :XD:XD
a büdös disznó kifejezés kb 100%ban lefed engem
remek ember vagyok

ja és a vaskos combjaim miatt a heregolyomnál a belsö combom ki van pálva, ilyen vörös folt van ott mindkét combomon
az is nagyon gusztusos
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 9 2014 12:43pm
Quote (Senee @ 9 Jul 2014 20:41)
én mindennap gyalogolok 2kmt
reggel 1 oda meg delutan 1 visa

és mikor beérek (akkor még annyira nem, de miután leültem) kb 2 perc és elkezd ömleni rólam a víz
így fognom kell mindig egy zsepit startra készen és törölgetni a homlokom, tarkom, fülem tövét
hátam is totál izat lesz és igy átázik a polo

az a baj, hogy mig 70 kilos voltam is elegge izzekony voltam, igy 106 kilosan meg még büdös is
probalom ofc dezodor meg honalj spre es a honaljammal nincs is baj, csak a hátam is ugye megizzad mikor beerek és utána az izzaccsag megszarad rajt és az meg jo büdös lesz......... most kennyem be a hátamat is oldspice-al vagy mi :XD:XD
a büdös disznó kifejezés kb 100%ban lefed engem
remek ember vagyok

ja és a vaskos combjaim miatt a heregolyomnál a belsö combom ki van pálva, ilyen vörös folt van ott mindkét combomon
az is nagyon gusztusos


rohogok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 9 2014 12:45pm
Quote (Senee @ Jul 9 2014 07:41pm)
én mindennap gyalogolok 2kmt
reggel 1 oda meg delutan 1 visa

és mikor beérek (akkor még annyira nem, de miután leültem) kb 2 perc és elkezd ömleni rólam a víz
így fognom kell mindig egy zsepit startra készen és törölgetni a homlokom, tarkom, fülem tövét
hátam is totál izat lesz és igy átázik a polo

az a baj, hogy mig 70 kilos voltam is elegge izzekony voltam, igy 106 kilosan meg még büdös is
probalom ofc dezodor meg honalj spre es a honaljammal nincs is baj, csak a hátam is ugye megizzad mikor beerek és utána az izzaccsag megszarad rajt és az meg jo büdös lesz......... most kennyem be a hátamat is oldspice-al vagy mi :XD:XD
a büdös disznó kifejezés kb 100%ban lefed engem
remek ember vagyok

ja és a vaskos combjaim miatt a heregolyomnál a belsö combom ki van pálva, ilyen vörös folt van ott mindkét combomon
az is nagyon gusztusos


a belső combodra használj hintőport
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 9 2014 12:45pm
Quote (Senee @ 9 Jul 2014 20:41)
én mindennap gyalogolok 2kmt
reggel 1 oda meg delutan 1 visa

és mikor beérek (akkor még annyira nem, de miután leültem) kb 2 perc és elkezd ömleni rólam a víz
így fognom kell mindig egy zsepit startra készen és törölgetni a homlokom, tarkom, fülem tövét
hátam is totál izat lesz és igy átázik a polo

az a baj, hogy mig 70 kilos voltam is elegge izzekony voltam, igy 106 kilosan meg még büdös is
probalom ofc dezodor meg honalj spre es a honaljammal nincs is baj, csak a hátam is ugye megizzad mikor beerek és utána az izzaccsag megszarad rajt és az meg jo büdös lesz......... most kennyem be a hátamat is oldspice-al vagy mi :XD:XD
a büdös disznó kifejezés kb 100%ban lefed engem
remek ember vagyok

ja és a vaskos combjaim miatt a heregolyomnál a belsö combom ki van pálva, ilyen vörös folt van ott mindkét combomon
az is nagyon gusztusos


=gomba

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 9 2014 01:01pm
Quote (anyd @ Jul 9 2014 06:45pm)
a belső combodra használj hintőport


kiprobalom thx
multkor ilyen régebbi boxerem vettem fel amit alig birtam már ráhuzni a hájas picsámra és ahogy gyalogoltam 2kmt hazaérve kivágta a széle igy belevájadt a combomba mert ilyen papirvékony kb ott a bör ahol piros
vérzett összevissza de aztán leragasztottam meg probaltam igy terpeszbe járni nem tul feltunoen aztan meggyogyult :XD


Quote (ecneB @ Jul 9 2014 06:45pm)
=gomba


háháá
ja, lehet mert igy hámlik is meg mikor igy végighuzom rajt az ujjaim jo büdös

megnyerném a lottót nyalattatnám a ciganykurvakkal azt mondjak az is jo ra
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 9 2014 01:05pm
Nagyon, sajnos.

This post was edited by fahrii on Jul 9 2014 01:06pm
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 9 2014 01:31pm
nagyon.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 9 2014 01:37pm
aki nem izzad az amúgy mit csinál? liheg?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 9 2014 01:46pm
Quote (RRC @ Jul 9 2014 07:37pm)
aki nem izzad az amúgy mit csinál? liheg?


nem mozog csak lassan mint a hüllők
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll