Quote (Vismajor @ Jul 9 2014 08:30pm)
Ha kulturaltan megvan oldva akkor enia oke vagyok vele
Hal istennek phn nem kell attol tartani hogy meghekkelik, egy normalis quote vagy sticky rendszert sem tudtak belerakni a 10 ev alatt
aha valoszinu
majd pont nekiállsz bekapcsolni, válogatni a hirdetések közt mi zavaro meg mi nem és engedélyezed, hogy a honlap tulajdonosai is penzt kereshessenek
nem mered beismerni hogy leszarod mert jaj mit szolnak a többiek vagy wat
de majd azzal fogok szarakodni, hogy bérszámfejtem nekik, hogy kb mennyi bevételt érne meg/hány hirdetést engedélyezzek meg válogassam melyikeket, hogy mindenki jól járjon
:XD
nem
még wowheaden se engedelyezem pedig legjobb oldal a neten
de most mi akkor küldjek nekik penzt vagy adjak vért?!
:XD
inb4 fuj kihasznalod a segitseguket es nem teszel erte semmit
igen geci en a sültgalambot várom egész életemben a pofámba a semmiért, én ezt szoktam meg, nekem ez a normális (no irony)
értem éljetek emberek