d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Adblock
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 9 2014 02:00pm
Quote (Baleee @ Jul 9 2014 07:41pm)
A mostani gepem kb ket eve nincs ujrarakva, csillio lehet mar raja. Amugy multkor egyik porn oldalnal kijott ilyen pic az adok helyen, hogy kapcsoljam ki, ok ebbol elnek, mi lenne ha cenzuraznak az elvezetem 8DDDD


ph forumon is valaki irta hogy faszok a reklamok
mondom milyen reklamok, adblock is cso
erre beirja az egyik tag h adblock hasznalata tiltott
mondom :D:D:D majd megmondjak milyen addonokat rakok fel a kromomba, nyomorek banda
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2014 02:08pm
Quote (Vismajor @ 9 Jul 2014 22:00)
ph forumon is valaki irta hogy faszok a reklamok
mondom milyen reklamok, adblock is cso
erre beirja az egyik tag h adblock hasznalata tiltott
mondom :D:D:D majd megmondjak milyen addonokat rakok fel a kromomba, nyomorek banda


Vannak akik megprogramozták, hogy adblock esetén ne jelenjen meg a tartalom.
Meg volt olyan oldal, ahol a blokkolt reklám helyén megjelent, hogy kérlek kapcsold ki az oldalon az adblockot, mert ebből tartjuk fent az oldalt. De amúgy rendesek voltak és ment az oldal.
Szóval ott jófej voltam és a nem zavaróakat engedélyeztem is.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 9 2014 02:30pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 9 2014 09:08pm)
Vannak akik megprogramozták, hogy adblock esetén ne jelenjen meg a tartalom.
Meg volt olyan oldal, ahol a blokkolt reklám helyén megjelent, hogy kérlek kapcsold ki az oldalon az adblockot, mert ebből tartjuk fent az oldalt. De amúgy rendesek voltak és ment az oldal.
Szóval ott jófej voltam és a nem zavaróakat engedélyeztem is.


Ha kulturaltan megvan oldva akkor enia oke vagyok vele
Hal istennek phn nem kell attol tartani hogy meghekkelik, egy normalis quote vagy sticky rendszert sem tudtak belerakni a 10 ev alatt
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 9 2014 04:54pm
Quote (Vismajor @ 9 Jul 2014 22:30)
Ha kulturaltan megvan oldva akkor enia oke vagyok vele
Hal istennek phn nem kell attol tartani hogy meghekkelik, egy normalis quote vagy sticky rendszert sem tudtak belerakni a 10 ev alatt


jsp is joval szarabb miota nincs quotetrain
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 9 2014 05:04pm
Quote (Vismajor @ Jul 9 2014 08:30pm)
Ha kulturaltan megvan oldva akkor enia oke vagyok vele
Hal istennek phn nem kell attol tartani hogy meghekkelik, egy normalis quote vagy sticky rendszert sem tudtak belerakni a 10 ev alatt


aha valoszinu
majd pont nekiállsz bekapcsolni, válogatni a hirdetések közt mi zavaro meg mi nem és engedélyezed, hogy a honlap tulajdonosai is penzt kereshessenek

nem mered beismerni hogy leszarod mert jaj mit szolnak a többiek vagy wat



de majd azzal fogok szarakodni, hogy bérszámfejtem nekik, hogy kb mennyi bevételt érne meg/hány hirdetést engedélyezzek meg válogassam melyikeket, hogy mindenki jól járjon
:XD
nem

még wowheaden se engedelyezem pedig legjobb oldal a neten
de most mi akkor küldjek nekik penzt vagy adjak vért?!
:XD
inb4 fuj kihasznalod a segitseguket es nem teszel erte semmit
igen geci en a sültgalambot várom egész életemben a pofámba a semmiért, én ezt szoktam meg, nekem ez a normális (no irony)
értem éljetek emberek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2014 06:40am
En arra a 2 percre meg kiverem, engedelyezem az addokat, ugyse arra figyelek, ennyit nekem meger, hogy kapjanak penzt.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 10 2014 06:43am
Quote (Baleee @ 10 Jul 2014 13:40)
En arra a 2 percre meg kiverem, engedelyezem az addokat, ugyse arra figyelek, ennyit nekem meger, hogy kapjanak penzt.


szerintem ezek akkor generálnak pénzt ha rákattintanak

mondjuk engem nem hat meg még a teamliquides elefánt se :C
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2014 06:45am
Quote (Baleee @ 10 Jul 2014 13:40)
En arra a 2 percre meg kiverem, engedelyezem az addokat, ugyse arra figyelek, ennyit nekem meger, hogy kapjanak penzt.


vhogy en is igy vagyok vele, viszont a reklam minden alkalommal bejon ha egy ujat megnyitok, igy a streamek kozotti valtogatas kurva idegesito
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 10 2014 07:43am
0 on this page
4613338 in total

de már 4-5 éve nem volt reinstall
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 10 2014 07:45am
Quote (Anarkin @ Jul 10 2014 01:43pm)
szerintem ezek akkor generálnak pénzt ha rákattintanak

mondjuk engem nem hat meg még a teamliquides elefánt se :C


En negyesen neha ra is kattintok für die lülz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll