d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev123456105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 3 2014 02:11pm
Quote (RRC @ Jul 3 2014 09:10pm)
szerintem pont leszarja, engem se érdekelt sose... minden nő kurva, tied is összefekszik mindenkivel a hátad mögött


En azt akarom hinni hogy nem, ne rombold le a kepzeleteim
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2014 02:12pm
Quote (Vismajor @ 3 Jul 2014 22:11)
En azt akarom hinni hogy nem, ne rombold le a kepzeleteim


felőlem hidd azt, te belül te is tudod, hogy megcsalt / meg fog
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jul 3 2014 02:13pm
megyek a blahára megetetem a faszomat, soon be vagyok bazsva post here
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 3 2014 02:13pm
Quote (RRC @ Jul 3 2014 10:10pm)
szerintem pont leszarja, engem se érdekelt sose... minden nő kurva, tied is összefekszik mindenkivel a hátad mögött


Rohogok
Barcsak igy lenne


Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 3 2014 09:52pm)


Vicces amugy
Olyanokat is siman felszedne siman aki a baratjaval van ott


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 3 2014 02:22pm
Quote (RRC @ 3 Jul 2014 22:10)
szerintem pont leszarja, engem se érdekelt sose... minden nő kurva, tied is összefekszik mindenkivel a hátad mögött


ennyikeh
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 3 2014 02:37pm
Quote (Vismajor @ 3 Jul 2014 21:07)
Benyomom a diktafont telo kezemben lesz bar elotte valaki ismerossel kiprobalom h hallatszodik e valami
Es majd ha varosban leszek kiprobalom a skillt



Ontopik kerdes; fahri te hogy jottel ossze a mostanival ha ennyire beta vagy? Es ugye nem gondolod h nem kur felre amikor kulon vagytok?


Hát eddig ami nő volt az életemben az azért mert összeszedtek. A mostani úgy volt h 4-5 éve volt egy mélypontom h n pina. Aztán kinéztem 4 potenciális gf jelöltet. És végül ő lett mert volt 1 közös ismerősünk.
Ez a félrekúr dolog hogy jött? Amúgy nem igazán érdekel.

This post was edited by fahrii on Jul 3 2014 02:38pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 3 2014 02:39pm
Egyszer kolesz menzajan a reggelim vegen tartottam, mar az iztelensegig higitott team szürcsölgetesenel tartottam.
A semmiböl odaül mellem az iskola egyik legnepszerübb csaja, akivel nem nagyon beszeltem azelött. Kis smalltalk utan elkezd ilyeneket kerdezni, hogy van-e a baratnöm, utana meg azt, hogy mit tennek, ha egy csaj szerelmes lenne belem.
Beszelgetes közben szemfüles modjara eszrevettem, hogy ket baratnöje hallgatozott az etkezö egyik hatam mögött levö szegiböl. Ebböl arra a zsenialis következtetesre jutottam, hogy csöbe akar huzni a csajszi, ezert valami ilyesmi valaszt adtam a kerdesere hogy csajokra nincs idöm, tovabbi jo etvagyat kivantam neki, es felalltam az asztaltol.
Nem tudom pontosan mekkora kart okoztam a sziveben, de masnap gratulalt a baratnöje hogy büszke lehetek arra, hogy mekkora paraszt vagyok.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2014 02:47pm
Quote (fahrii @ 3 Jul 2014 22:37)
Hát eddig ami nő volt az életemben az azért mert összeszedtek. A mostani úgy volt h 4-5 éve volt egy mélypontom h n pina. Aztán kinéztem 4 potenciális gf jelöltet. És végül ő lett mert volt 1 közös ismerősünk.
Ez a félrekúr dolog hogy jött? Amúgy nem igazán érdekel.


^ én mondtam
DAE??
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 3 2014 03:19pm
Btw mer csak jovo heten kezded el? Inb4 resetelni kell a zagyad es egyeb faszsagok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 3 2014 03:25pm
Quote (putincykavodka @ Jul 3 2014 10:19pm)
Btw mer csak jovo heten kezded el? Inb4 resetelni kell a zagyad es egyeb faszsagok


écem van és előbb megkell gyógyítani
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456105Next
Add Reply New Topic New Poll