d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev12345622Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2014 05:51am
Quote (AngryBug @ Jul 2 2014 11:47am)
tbh nekem mostanában csak gay almaim vannak


na végre egy őszinte post
mesélj
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 2 2014 06:14am
én egy özegidával absztma
megvolt illetödve meg én is
aztán elfutotunk
az volt a vices benne hogy én gyorsabban
jot nevetem is mikor megébretem
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 2 2014 06:26am
azt almodtam, hogy elkezdtem bunyozni es karacsonyig tarott
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 2 2014 06:38am
Quote (xGurke @ Jul 2 2014 11:51am)
na végre egy őszinte post
mesélj


már több hete azon gondolkozok álmomban hogyan valljam be anyámnak hogy meleg vagyok
tegnap végre sikerült coming outolnom

This post was edited by AngryBug on Jul 2 2014 06:41am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 2 2014 06:43am
Quote (AngryBug @ 2 Jul 2014 13:38)
már több hete azon gondolkozok álmomban hogyan valljam be anyámnak hogy meleg vagyok
tegnap végre sikerült coming outolnom


marmint irl vagy almodban ?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 2 2014 06:43am
sosem emlekszem az almaimra, kiveve amikor sexelek bennuk mert akkor felebredek, hogy sexelni akarok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2014 06:55am
Quote (AngryBug @ 2 Jul 2014 14:38)
már több hete azon gondolkozok álmomban hogyan valljam be anyámnak hogy meleg vagyok
tegnap végre sikerült coming outolnom


inkább legyél meleg mint annyira pleb amennyire a facebook zenéiden látszik
való világ dj írja fel a neved papírra vagy mi, wtfman
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 2 2014 06:58am
Quote (Rawen @ Jul 2 2014 12:55pm)
inkább legyél meleg mint annyira pleb amennyire a facebook zenéiden látszik
való világ dj írja fel a neved papírra vagy mi, wtfman


yep


és azokat a zenéket ki fogom törölni, nem szeretem a trance-t

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2014 06:59am
Quote (AngryBug @ 2 Jul 2014 14:58)
yep
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10500262_904514436242263_8379435684168635754_n.jpg

és azokat a zenéket ki fogom törölni, nem szeretem a trance-t


dat rák
ezt lehet nem kellett volna de most már mindegy lel

This post was edited by Rawen on Jul 2 2014 06:59am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 2 2014 07:01am
Quote (Rawen @ Jul 2 2014 12:59pm)
dat rák
ezt lehet nem kellett volna de most már mindegy lel


Puszillak Krisztián!
:love: AngryBug @ Jsp :love:
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345622Next
Add Reply New Topic New Poll