Quote (Baleee @ 26 Jun 2014 14:16)
Amugy meg szaras utan en is tusolok, napi egy szaras, minden reggel megvan, mielott meglepek itthonrol, aztan ha valami olyan nap van (2-3naponta osszejon delutanra/estere is egy adag), akkor meg azert tudok letusolni. Ram random helyeken nem szokott ramjonni, be van allva a belmukodesem, pontosabban megmondja az idot/napot, mint egy Rolex.
/thread
az enyém arra van beállva, hogy vonaton/buszon/metron jöjjön rám