d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Mit Gondolsz Arról, Hogy Orbán Lszopta Putyint > ?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 24 2014 12:29am
Quote (Rawen @ Jun 24 2014 07:12am)
hát ha mást nem is a dotat szoktam nézni otthon monitoron csak annyira nem olcsó sörrel
annyira egyébként nem plebesedem, kb ugyanolyan vagyok mint voltam de valamiből meg kell élni


arra utaltam, hogy szorakoztat ez a kozonseges herevere ami itt megy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2014 12:35am
Quote (TresholdOfUniverse @ 24 Jun 2014 08:29)
arra utaltam, hogy szorakoztat ez a kozonseges herevere ami itt megy


nem gondoltam komolyan csak spammelek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2014 12:36am
Rawennek kell a post, mint egy falat kenyer.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2014 12:43am
Quote (Baleee @ 24 Jun 2014 08:36)
Rawennek kell a post, mint egy falat kenyer.


egész jó hasonlat
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jun 24 2014 03:19am
azért mert kedvezőbb hitelt (jóval kevesebb kamattal) adott 20évre Putyin ? mikor ilyen jó kamattal 10évre nem kaptunk senkitől nem, hogy 20ra ?

This post was edited by GeneralTT on Jun 24 2014 03:20am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2014 03:31am
Quote (GeneralTT @ 24 Jun 2014 11:19)
azért mert kedvezőbb hitelt (jóval kevesebb kamattal) adott 20évre Putyin ? mikor ilyen jó kamattal 10évre nem kaptunk senkitől nem, hogy 20ra ?


igen?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 24 2014 03:34am
Quote (GeneralTT @ 24 Jun 2014 11:19)
azért mert kedvezőbb hitelt (jóval kevesebb kamattal) adott 20évre Putyin ? mikor ilyen jó kamattal 10évre nem kaptunk senkitől nem, hogy 20ra ?


agymosott fideszes mintapéldánya
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 24 2014 03:35am
Quote (Rawen @ 24 Jun 2014 11:31)
igen?


nem értem mi a problémád
szükségünk van erre az erőmű bővítésre, és putyintól kell pénzt kérnünk, a hatástanulmányok is ezt az eredményt hozták ki optimálisnak
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2014 03:35am
Quote (tevetava @ 24 Jun 2014 11:35)
nem értem mi a problémád
szükségünk van erre az erőmű bővítésre, és putyintól kell pénzt kérnünk, a hatástanulmányok is ezt az eredményt hozták ki optimálisnak


akár le is szophatnád nem?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 24 2014 03:37am
Quote (RRC @ 24 Jun 2014 11:34)
agymosott fideszes mintapéldánya


400k létminimum
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll