most csináltam b-t S.O.S-nél, és motort is ott raktam 4 éve
imo 10/10, tudok oktatót is ajánlani, ha tényleg ugy van h fejlődsz akkor mindig ujat tanit/visz autópályára és nem az van h a tanpályán vagy 40 órát csak h fizess
meg vizsgabiztosokat is ismeri etc
Quote (RRC @ Jun 23 2014 02:08pm)
ott nem kell tanfolyam, de érdemes elmenni szerintem
3 órán voltam de mind fölösleges volt
ha nem vagy retardált és meg tudod tanulni a szivmasszázst + a stabil oldalfekvést videórol, meg bemagolod a tételeket (bringás eltörte a gerincét mit csinálsz lol nem mozgatom okj átmentél) akkor simán megvan
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 23 2014 02:05pm)
minden vizsgaztato korrupt kb.
ha megkened, kb akkor is atenged, ha elutsz 1 fel ovodas csoportot
ha nem, akkor meg sehogy se mesz at.
ez jó nagy baromság
Quote (jarabekg @ Jun 23 2014 02:07pm)
en mindenbol elsore atmentem, pedig sosem csinaltam ilyesmit
egyedul elsosegelyen buktattak meg mert nem tudtam lelegeztetni
mindenen elsőre átmentem lefizetés nélkül )))
2x kressz, 1x pálya, 1x forgalom, 1x elsősegély
This post was edited by cowding on Jun 23 2014 07:18am