d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jogsi Help Topig
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jun 23 2014 06:55am
csigajogsi
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jun 23 2014 07:09am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 23 2014 12:56pm)
volt egy ilyen netes baszas amin vegig kellett mennem, a vegen mindegyik fejezetnek volt ilyen 10-20 kerdes amit meg kellett csinalni, hogy mehess tovabb a kovetkezore, aztan a vegen egy hosszabb, aztan ha azt is megcsinaltam, mehettem vizsgazni
de dunno hogy igy jogilag van e hogy kell orakat is vegyel es azert, vagy csak kell neki hogy megeljen


Quote (SummertimeClothes @ Jun 23 2014 12:56pm)
volt egy ilyen netes baszas amin vegig kellett mennem, a vegen mindegyik fejezetnek volt ilyen 10-20 kerdes amit meg kellett csinalni, hogy mehess tovabb a kovetkezore, aztan a vegen egy hosszabb, aztan ha azt is megcsinaltam, mehettem vizsgazni
de dunno hogy igy jogilag van e hogy kell orakat is vegyel es azert, vagy csak kell neki hogy megeljen


az ilyen 50k
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 23 2014 07:14am
most csináltam b-t S.O.S-nél, és motort is ott raktam 4 éve
imo 10/10, tudok oktatót is ajánlani, ha tényleg ugy van h fejlődsz akkor mindig ujat tanit/visz autópályára és nem az van h a tanpályán vagy 40 órát csak h fizess
meg vizsgabiztosokat is ismeri etc


Quote (RRC @ Jun 23 2014 02:08pm)
ott nem kell tanfolyam, de érdemes elmenni szerintem



3 órán voltam de mind fölösleges volt
ha nem vagy retardált és meg tudod tanulni a szivmasszázst + a stabil oldalfekvést videórol, meg bemagolod a tételeket (bringás eltörte a gerincét mit csinálsz lol nem mozgatom okj átmentél) akkor simán megvan


Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 23 2014 02:05pm)
minden vizsgaztato korrupt kb.
ha megkened, kb akkor is atenged, ha elutsz 1 fel ovodas csoportot
ha nem, akkor meg sehogy se mesz at.


ez jó nagy baromság

Quote (jarabekg @ Jun 23 2014 02:07pm)
en mindenbol elsore atmentem, pedig sosem csinaltam ilyesmit
egyedul elsosegelyen buktattak meg mert nem tudtam lelegeztetni


mindenen elsőre átmentem lefizetés nélkül )))
2x kressz, 1x pálya, 1x forgalom, 1x elsősegély

This post was edited by cowding on Jun 23 2014 07:18am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 23 2014 07:21am
Jo hogy itt angliaban nem kotelezo orakat venni, es kb magamtol megtanultam vezetni, es tized annyiba kerult mint otthon.
Motorjogsit is 3 nap alatt leraktam minden ceco nelkul.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 23 2014 07:26am
Quote (Smat @ Jun 23 2014 02:21pm)
Jo hogy itt angliaban nem kotelezo orakat venni, es kb magamtol megtanultam vezetni, es tized annyiba kerult mint otthon.
Motorjogsit is 3 nap alatt leraktam minden ceco nelkul.


de angliaban senkit sem erdekel ha az egyik bevandorlo eluti a masikat

a gettobol meg ugysem johetsz ki
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 07:27am
Quote (cowding @ Jun 23 2014 02:14pm)
most csináltam b-t S.O.S-nél, és motort is ott raktam 4 éve
imo 10/10, tudok oktatót is ajánlani, ha tényleg ugy van h fejlődsz akkor mindig ujat tanit/visz autópályára és nem az van h a tanpályán vagy 40 órát csak h fizess
meg vizsgabiztosokat is ismeri etc





3 órán voltam de mind fölösleges volt
ha nem vagy retardált és meg tudod tanulni a szivmasszázst + a stabil oldalfekvést videórol, meg bemagolod a tételeket (bringás eltörte a gerincét mit csinálsz lol nem mozgatom okj átmentél) akkor simán megvan




ez jó nagy baromság



mindenen elsőre átmentem lefizetés nélkül )))
2x kressz, 1x pálya, 1x forgalom, 1x elsősegély


ez jol hangzik, melyik oktató ez? te választod ki hogy melyik oktatóhoz menj?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 23 2014 07:37am
Barmi aminek a neve Ati azt keruld el
plusz koltsegre kerdezz ra
probald megvenni az EÜt
vegyek plusz orakat havertol csaladtagtol aputol anyutol tesotol
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 23 2014 07:47am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 23 2014 03:27pm)
ez jol hangzik, melyik oktató ez? te választod ki hogy melyik oktatóhoz menj?


adok nevet/telószámot, (bemész az autosiskolahoz és javasolnak párat), de oda mész ahova te akarsz... csak ugye iskolán belül célszerű
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 07:50am
Quote (Namechange @ Jun 23 2014 02:37pm)
Barmi aminek a neve Ati azt keruld el
plusz koltsegre kerdezz ra
probald megvenni az EÜtvegyek plusz orakat havertol csaladtagtol aputol anyutol tesotol


ez mit jelent?

Quote (cowding @ Jun 23 2014 02:47pm)
adok nevet/telószámot, (bemész az autosiskolahoz és javasolnak párat), de oda mész ahova te akarsz... csak ugye iskolán belül célszerű



ty men

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 23 2014 07:50am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 23 2014 07:52am
Sok helyen nem kell vizsgaznod egeszsegugybol csak a kezukbe nyomsz x osszeget es megkapod az alairast
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll