d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Az Acélbetét Kilyukasztja A Zoknim
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 22 2014 12:48pm
Quote (Rawen @ 22 Jun 2014 19:43)
nem rossz


kerülj a szintjére
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 12:48pm
Quote (josheide @ Jun 22 2014 06:32pm)
lol senee dolgozik 3 (?) honapja es valami munkasmozgalmi hosnek hiszi magat


már 2013 november óta dolgozom kistestvérem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 02:27pm
Quote (Senee @ Jun 22 2014 07:48pm)
már 2013 november óta dolgozom kistestvérem


most tapsot varsz bazdmeg?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 02:34pm
Quote (jarabekg @ Jun 22 2014 08:27pm)
most tapsot varsz bazdmeg?


nem hanem milliokat milliárdokat
szenvedtem már épp eleget, arra értem
elég volt
szép életet akarok hogy azt csináljam amihez kedvem van

ez az időre kelés-fekvés ez nem nekem való
kb időre egyek-szarjak is ne
omg
milyen élet ez
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 02:44pm
Quote (Senee @ Jun 22 2014 09:34pm)
nem hanem milliokat milliárdokat
szenvedtem már épp eleget, arra értem
elég volt
szép életet akarok hogy azt csináljam amihez kedvem van

ez az időre kelés-fekvés ez nem nekem való
kb időre egyek-szarjak is ne
omg
milyen élet ez


most eszed amit foztel
ha valaha vetted volna a farattsagot hogy elerj valamit, annyit pihenhetnel amennyit akarsz : )
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 02:51pm
Quote (jarabekg @ Jun 22 2014 08:44pm)
most eszed amit foztel
ha valaha vetted volna a farattsagot hogy elerj valamit, annyit pihenhetnel amennyit akarsz : )


anya nem arra tanitott, hogy nekem küzdenem kell
mindig megkaptam amit akartam ha jol tanultam ha nem

én királylány vagyok
és ez az élet nem méltó hozzám
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 03:04pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 03:05pm
Quote (Senee @ Jun 22 2014 09:51pm)
anya nem arra tanitott, hogy nekem küzdenem kell
mindig megkaptam amit akartam ha jol tanultam ha nem

én királylány vagyok
és ez az élet nem méltó hozzám


oltozz kiralylanynak es aruld magad a kamionosoknak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 03:07pm
Quote (jarabekg @ Jun 22 2014 09:05pm)
oltozz kiralylanynak es aruld magad a kamionosoknak


vegyél meg
tarts el jarikám
pls
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 03:11pm
Quote (Senee @ Jun 22 2014 10:07pm)
vegyél meg
tarts el jarikám
pls


Ha videóra veszed, ahogy elsétálsz onnan ahol laksz Szegedre, majd onnan felgyalogolsz Budapestre, adok neked egymillió forintot, és a nevedre írom a lakásomat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll