Quote (Senee @ Jun 25 2014 08:10am)
bestest cucc
nem hoztam magammal ma táskát de lehet bemegyek a sparba majd hazafele azt veszek 6t elivszem szatyorba
akarhogy probalkozol, teged nem fog utolerni se a rak, se a cukorbetegseg, se semmi egyeb amiert pedalozol
meg ezt sem foigod tudni elerni
ideje hogy a kezedbe vedd a dolgokat, kulonben 80 eves korodig fogsz csoro wowoskent tengodni ezen az arnyvilagon, es sose nyered meg a lottot