d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pudding > Poll
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jun 22 2014 05:01am
pudingbőr >> all
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2014 05:03am
Quote (HunIndex @ 22 Jun 2014 12:01)
pudingbőr >> all


Én is azt imádtam a legjobban, meg a kis összecsomósodott gombócokat a pudingban :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 22 2014 08:45am
nem keverem, általában csokis.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 12:10pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 25 2014 01:01am
Quote (anyd @ Jun 21 2014 03:34pm)
https://www.real-drive.de/medias/sys_master/images/productimages/5/574484_2_1_detail.jpg



összekevered vagy nem?

illetve kommentben csokis vagy vaníliás


rakok bele rizst meg egy titkos osszetevot, es azzal keverem ossze

ki eszik ilyet
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 25 2014 01:09am
csokis, de eszembe nem jutott még összekeverni :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 25 2014 01:10am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 25 2014 07:01am)
rakok bele rizst meg egy titkos osszetevot, es azzal keverem ossze

ki eszik ilyet


bestest cucc

nem hoztam magammal ma táskát de lehet bemegyek a sparba majd hazafele azt veszek 6t elivszem szatyorba
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 25 2014 02:07am
ki eszik ilyen szart
de ha ennek osszekevernem
yolo
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 25 2014 02:08am
Quote (Senee @ Jun 25 2014 08:10am)
bestest cucc

nem hoztam magammal ma táskát de lehet bemegyek a sparba majd hazafele azt veszek 6t elivszem szatyorba


akarhogy probalkozol, teged nem fog utolerni se a rak, se a cukorbetegseg, se semmi egyeb amiert pedalozol

meg ezt sem foigod tudni elerni

ideje hogy a kezedbe vedd a dolgokat, kulonben 80 eves korodig fogsz csoro wowoskent tengodni ezen az arnyvilagon, es sose nyered meg a lottot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll