d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Félévi/évvégi Osztályzat Topik
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 20 2014 10:20am
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 20 2014 02:43pm
Quote (MarcusD @ Jun 20 2014 12:48pm)
irodalom: 5
nyelvtan: 5
történelem: 5
német: 5
orosz: 5
földrajz: 5
kémia: 5
fizika: 5
biológia: 5
ének: 4
rajz: 5
tesi: 5

magatartás: 5
szorgalom: 4

legjobb évem mióta ebben a suliban vagyok


matekod nincs is?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 20 2014 02:46pm
Quote (takii @ Jun 20 2014 09:43pm)
matekod nincs is?


Fel van mentve matekbol.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 20 2014 02:48pm
Quote (takii @ 20 Jun 2014 22:43)
matekod nincs is?


semmire nem jó, minek az
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 20 2014 02:50pm
Nc Gépek programozása megtagadva
Szerszámgépek megtagadva
Digitális Elektro megtagadva
Analóg elektro 1
Irányítástechnika 2
Aktuátortechnika 3
Mechatronika projekt 4
Mechatronika l. 4
Informatika ll. 5

meg megcsináltam egy félév tesit
nem volt kedvem tanulni ebben a félévben tbh : D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 20 2014 02:55pm
Quote (jarabekg @ Jun 20 2014 08:50pm)
Nc Gépek programozása megtagadva
Szerszámgépek megtagadva
Digitális Elektro megtagadva
Analóg elektro 1
Irányítástechnika 2
Aktuátortechnika 3
Mechatronika projekt 4
Mechatronika l. 4
Informatika ll. 5

meg megcsináltam egy félév tesit
nem volt kedvem tanulni ebben a félévben tbh : D


jo eredmények jarcsi gratulálok
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 20 2014 03:07pm
Quote (takii @ 20 Jun 2014 22:43)
matekod nincs is?


ja azt kihagytam, az is 5 ofc
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 20 2014 03:07pm
Quote (jarabekg @ 20 Jun 2014 22:50)
Nc Gépek programozása megtagadva
Szerszámgépek megtagadva
Digitális Elektro megtagadva
Analóg elektro 1
Irányítástechnika 2
Aktuátortechnika 3
Mechatronika projekt 4
Mechatronika l. 4
Informatika ll. 5

meg megcsináltam egy félév tesit
nem volt kedvem tanulni ebben a félévben tbh : D


Nem érdekel már a szak.
Nem szereted.
Nem megy neked.
Sokba kerül (már fizetsz?).
Máshol csinálsz egy szakot, amivel foglalkozni akarsz és érdekel.

Mégis mi a fasznak csinálod még mindig a mechatronikát?
De komolyan, minek?

Az önbecsülésedet attól teszed függővé, hogy lesz-e BME-s diplomád, bármi áron? Minek?
Szerintem nincs annál nagyobb hülyeség, ha csak hiúságból szenvedsz. Inkább csinálnál olyan dolgokat, amiket szeretsz és örömet okoznak.
Például teljes gőzzel tolhatnád a gazdaságit.


Régen már kérdeztem tőled, hogy miért tolod, azt mondtad, hogy mert más csak másfél év van hátra, azóta eltelt két év, és még mindig másfél év van hátra.
Bár ha nem használod a diplomát majd, akkor semmi értelme befejezni.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 20 2014 03:09pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 20 2014 03:08pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 20 2014 09:07pm)

Például teljes gőzzel tolhatnád a gazdaságit.


vagy a wow-ot
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 20 2014 03:08pm
12345
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll