Quote (jarabekg @ 20 Jun 2014 22:50)
Nc Gépek programozása megtagadva
Szerszámgépek megtagadva
Digitális Elektro megtagadva
Analóg elektro 1
Irányítástechnika 2
Aktuátortechnika 3
Mechatronika projekt 4
Mechatronika l. 4
Informatika ll. 5
meg megcsináltam egy félév tesit
nem volt kedvem tanulni ebben a félévben tbh : D
Nem érdekel már a szak.
Nem szereted.
Nem megy neked.
Sokba kerül (már fizetsz?).
Máshol csinálsz egy szakot, amivel foglalkozni akarsz és érdekel.
Mégis mi a fasznak csinálod még mindig a mechatronikát?
De komolyan, minek?
Az önbecsülésedet attól teszed függővé, hogy lesz-e BME-s diplomád, bármi áron? Minek?
Szerintem nincs annál nagyobb hülyeség, ha csak hiúságból szenvedsz. Inkább csinálnál olyan dolgokat, amiket szeretsz és örömet okoznak.
Például teljes gőzzel tolhatnád a gazdaságit.
Régen már kérdeztem tőled, hogy miért tolod, azt mondtad, hogy mert más csak másfél év van hátra, azóta eltelt két év, és még mindig másfél év van hátra.
Bár ha nem használod a diplomát majd, akkor semmi értelme befejezni.
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 20 2014 03:09pm