d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rohogok
Prev12345619Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:23am
Quote (sylke @ Jun 18 2014 09:48am)
ahelyett hogy a multikat reportolnád
(:


mondjuk ez kurvára this, mikor tudod te is, hogy az rici


anarkin pls
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 03:27am
tfw én mindeddig azt hittem hogy seneebe valami értelem talán szorult és ha erősen próbálkozol akkor lehet vele értelmesen kommunikálni, de rá kellett jönnöm hogy ez igazából csak 1 álca és full reménytelen az ember. buta vagyok :(

inb4 ti megmondtátok már régen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 03:29am
UNGA WUNGA

X:DGXDX:G

HURR DURR

BAMBALA CSUPPA

This post was edited by Senee on Jun 18 2014 03:29am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 18 2014 03:29am
balut meg kéne rakni * és akkor rend lenne :3

















*modnak xdDFDSXCXDSAFGHS
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 03:29am
Quote (cowding @ Jun 18 2014 09:29am)
balut meg kéne rakni * és akkor rend lenne :3

















*modnak  xdDFDSXCXDSAFGHS


megraklak én mindjárt
:XD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 03:30am
Quote (cowding @ Jun 18 2014 10:29am)
balut meg kéne rakni * és akkor rend lenne :3

















*modnak  xdDFDSXCXDSAFGHS


inkább bajclit
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:31am
Quote (Anarkin @ Jun 18 2014 07:55am)
lassan elkezdem reportolgatni ezeket, ha nem hagyjátok abba
régen is voltak ilyen marhaság amiket nem toleráltak egy ponttól kezdve
nem mondom h lesz következménye is, csak engem pl zavar


ha most akarsz elkezdeni moderátorkodni a subon, akkor első körben bannoltasd ricit, másodikban pedig vaneket és senee-t
100%-ban biztos vagyok, hogy minden feszültség megoldódna és nem lenne ilyen butthurt mindenki
inb4 a felsoroltak közül bárki reagál rá, leszarom
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 18 2014 03:32am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 11:30)
inkább bajclit


igy van

hunsubon toltott idom ~98%-at ugyis az teszi ki, hogy ezzel a fejjel nezem a postokat

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:33am
Quote (xGurke @ 18 Jun 2014 11:31)
ha most akarsz elkezdeni moderátorkodni a subon, akkor első körben bannoltasd ricit, másodikban pedig vaneket és senee-t
100%-ban biztos vagyok, hogy minden feszültség megoldódna és nem lenne ilyen butthurt mindenki
inb4 a felsoroltak közül bárki reagál rá, leszarom


de ez anarkin
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 03:34am
Quote (bajcli @ Jun 18 2014 10:32am)
igy van

hunsubon toltott idom ~98%-at ugyis az teszi ki, hogy ezzel a fejjel nezem a postokat

http://i.imgur.com/Byj3x.gif


a maradék 2%ban kibannolhatnád seneet meg vaneket és utána rend is lenne
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345619Next
Closed New Topic New Poll