Quote (Anarkin @ Jun 18 2014 07:55am)
lassan elkezdem reportolgatni ezeket, ha nem hagyjátok abba
régen is voltak ilyen marhaság amiket nem toleráltak egy ponttól kezdve
nem mondom h lesz következménye is, csak engem pl zavar
ha most akarsz elkezdeni moderátorkodni a subon, akkor első körben bannoltasd ricit, másodikban pedig vaneket és senee-t
100%-ban biztos vagyok, hogy minden feszültség megoldódna és nem lenne ilyen butthurt mindenki
inb4 a felsoroltak közül bárki reagál rá, leszarom