d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Máátéé
Prev1234
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 17 2014 06:53pm
Quote (xGurke @ Jun 18 2014 01:51am)
na végre :)
itt az :)
igazi :)
rici :)
akinek elpattant egy ér az agyában :)
és habzó szájjal :) sír :)


vegulis csak tegnap vagy tegnap elott irtam le, hogy ez fog tortenni
de o valtig allitotta hogy mar csak megint mindenfele hulyeseget hordok ossze vissza mert buta vagyok
de legalabb ez owned
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 17 2014 06:54pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 17 2014 06:55pm
Quote (jarabekg @ Jun 18 2014 02:53am)
vegulis csak tegnap vagy tegnap elott irtam le, hogy ez fog tortenni
de o valtig allitotta hogy mar csak megint mindenfele hulyeseget hordok ossze vissza mert buta vagyok
de legalabb ez owned


5 eve minden nap mondod
Egyszer csak veletlenul igazad lett valamiben te ostoba fasz :d
Reported :)
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 17 2014 06:56pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 06:56pm
így már könnyebb lesz reportolni multinak
bármelyik retardált megmondja, hogy ez a két síró szardarab ugyan az az ember
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 17 2014 06:57pm
Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 01:55am)
5 eve minden nap mondod
Egyszer csak veletlenul igazad lett valamiben te ostoba fasz :d
Reported :)


vegulis csak felevente jatszod el ezt : )

de akkor lehet ilyenkor annyira elpattanikol benned valami, hogy egy honap mulva, amikor lekrealod a kovetkezo multidat megint nem fogsz emlekezni semmire : )

es ez is reported ofc @flame
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll