d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Túlnépesedés
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 09:34am
Quote (zsansaccount @ Jun 17 2014 03:33pm)
elvileg 15 túléli. bár ez csak akkor számít, ha te is :D


ja, így [x]nem

bár lehet 1-2 ismerősömet beáldoznám senee-ért meg vanekért

This post was edited by xGurke on Jun 17 2014 09:34am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 09:35am
ne olvass ilyen szar írótól semmit
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 17 2014 09:35am
nem olvastam el a topicot
jelenben biztos nem hue, ha mar gyakorlatban ereznem hatranyait vagy tenyleg ez lenne kb a legegetobb problema a foldon esetleg
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 17 2014 09:36am
Quote (putincykavodka @ Jun 17 2014 04:15pm)
Nem
http://topdocumentaryfilms.com/dont-panic-truth-about-population/

Tulnepesedes kerdese mai napra mar majdnem mindenhol megoldodott
Egyedul afrikaba nem biztos mi lesz
Ez a video jol osszefoglalja h miert


kösz hogy helyettem linkelted, kiváncsi leszek hányan nézik meg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 17 2014 09:36am
Quote (xGurke @ Jun 17 2014 03:34pm)
ja, így [x]nem

bár lehet 1-2 ismerősömet beáldoznám senee-ért meg vanekért


mondjuk sokat elárul rólad, hogy simán nem érdekel 3,5 milliárd ember halála ha 30 tuléli csak mert öket szereted
remek ember vagy
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 17 2014 09:36am
Quote (anyd @ 17 Jun 2014 16:36)
kösz hogy helyettem linkelted, kiváncsi leszek hányan nézik meg


En is be akartam linkelni, a lenyeg hogy nincs igazan ok az aggodalomra...

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 17 2014 09:37am
Quote (zsansaccount @ Jun 17 2014 05:34pm)
van internet hozzáférésük?


Remelem nincs
Sok senee elarasztana az internetemet lol

De sajnos eddigi tapasztalatom alapjan meg a legelszigeteltebb orosz falvakban is van, ahol csak ilyen ingerszegeny kornyezetben felnott atlag 5 masodperc reakcioidovel rendelkezo 75IQs fiuk elnek. Mar csak azt nem tudom hogy vergodnek el 5k mmrig hogy osszerakja oket velem a rendszer
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 17 2014 09:38am
Quote (josheide @ 17 Jun 2014 17:36)
En is be akartam linkelni, a lenyeg hogy nincs igazan ok az aggodalomra...


Share this film.666 SHARES
FacebookTwitter

:ph34r:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 17 2014 09:38am
pont leszarom
az én életemben ez még nem lesz probléma
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 09:40am
Quote (Senee @ Jun 17 2014 03:36pm)
mondjuk sokat elárul rólad, hogy simán nem érdekel 3,5 milliárd ember halála ha 30 tuléli csak mert öket szereted
remek ember vagy


Quote (Senee @ Jun 17 2014 03:08pm)
én csak a blizzardosokat, a coca colasokat meg a pizzafutárokat hagynám életben
cserébe szolgálhatnák a kényelmem életem végéig


nincs is annál jobb, mint amikor magadat oltod
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll