Quote (Senee @ Jun 17 2014 03:36pm)
mondjuk sokat elárul rólad, hogy simán nem érdekel 3,5 milliárd ember halála ha 30 tuléli csak mert öket szereted
remek ember vagy
Quote (Senee @ Jun 17 2014 03:08pm)
én csak a blizzardosokat, a coca colasokat meg a pizzafutárokat hagynám életben
cserébe szolgálhatnák a kényelmem életem végéig
nincs is annál jobb, mint amikor magadat oltod