d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Jobb Adni Mint Kapni?
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 17 2014 11:19am
Quote (szabika @ Jun 17 2014 06:16pm)
szóval azért vagytok fasírtban ricivel, mert ő téged akart leszopni, de te inkább őt akartad, azt viszont ő nem akarta és inkább összevesztetek


aha
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 17 2014 11:20am
Quote (Rawen @ 17 Jun 2014 19:12)
i'd rather be a dick than a swallower
miért ennyire jó kanye


24/7, 365, pussy stays on my mind
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 11:35am
Quote (GoreKnight9 @ 17 Jun 2014 19:20)
24/7, 365, pussy stays on my mind


I just talked to Jesus
He said, "What up, Yeezus?"
I said, "Shit I'm chillin'
Tryna stack these millions"
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 17 2014 11:36am
Quote (Rawen @ Jun 17 2014 06:35pm)
I just talked to Jesus
He said, "What up, Yeezus?"
I said, "Shit I'm chillin'
Tryna stack these millions"


ezt a hulladékot amúgy remélem csak ironikusan szeretitek, kb ilyen kis grofo szint



https://www.youtube.com/watch?v=OzfmVHFtEU0

ez viszont top tier
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 11:37am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Jun 2014 19:36)
ezt a hulladékot amúgy remélem csak ironikusan szeretitek, kb ilyen kis grofo szint



https://www.youtube.com/watch?v=OzfmVHFtEU0

ez viszont top tier


nem, 10/10 producer, viszont a szövegei tényleg csak irónikusan tetszenek
illetve igazából vannak egész jó szövegei is de azok ritkák, meg nem nagyon tud rappelni se szegény de néha sikerül elkapnia a flowt

This post was edited by Rawen on Jun 17 2014 11:39am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 17 2014 11:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Jun 2014 19:36)
ezt a hulladékot amúgy remélem csak ironikusan szeretitek, kb ilyen kis grofo szint



https://www.youtube.com/watch?v=OzfmVHFtEU0

ez viszont top tier


My Beautiful Dark Twisted Fantasy jo volt
a legutobbi album nekem mar tul deep
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 17 2014 11:44am
Quote (Rawen @ Jun 17 2014 06:37pm)
nem, 10/10 producer, viszont a szövegei tényleg csak irónikusan tetszenek
illetve igazából vannak egész jó szövegei is de azok ritkák, meg nem nagyon tud rappelni se szegény de néha sikerül elkapnia a flowt


mitől is 10/10 producer? ne gondold hogy egyedül rakja össze a számait és nincsen pár fizetett hangmérnök aki tökéletesre megcsinálja az egészet. ennyi erővel avicii is 10/10 producer, fruity loopsban össze bir rakni hallgathato beateket amik tetszenek a plebsnek. ha a p4k meg a /mu/(lol murrica) nem istenítené szerintem megse hallgatnád hanem kb mi ez a fos reakcioval nyomnád ki.

/fa/-n a nike-t is istenítik, aztán közben europaban ilyen generic shit tier szarnak számít amit csak a nyuggerek hordanak meg a divatrol clueless emberek, szóval nemhiszem hogy érdemes adni az amerikaiak által négyesen felhypeolt mainstream szarokra, kb ilyen psyclon szint hogy megfogta őket a marketing és birkává váltak, semmi egyéni gondolkodás nincs benne.

Quote (GoreKnight9 @ Jun 17 2014 06:38pm)
My Beautiful Dark Twisted Fantasy jo volt
a legutobbi album nekem mar tul deep


kb annyira volt jó mint rihanna valamelyik lemeze, csak felhypeolták a lefizetett "underground" kritikusok vagy nemtudom

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 17 2014 11:44am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 11:45am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Jun 2014 19:44)
mitől is 10/10 producer? ne gondold hogy egyedül rakja össze a számait és nincsen pár fizetett hangmérnök aki tökéletesre megcsinálja az egészet. ennyi erővel avicii is 10/10 producer, fruity loopsban össze bir rakni hallgathato beateket amik tetszenek a plebsnek. ha a p4k meg a /mu/(lol murrica) nem istenítené szerintem megse hallgatnád hanem kb mi ez a fos reakcioval nyomnád ki. /fa/-n a nike-t is istenítik, aztán közben europaban ilyen generic shit tier szarnak számít amit csak a nyuggerek hordanak meg a divatrol clueless emberek, szóval nemhiszem hogy érdemes adni az amerikaiak által négyesen felhypeolt mainstream szarokra, kb ilyen psyclon szint hogy megfogta őket a marketing és birkává váltak, semmi egyéni gondolkodás nincs benne.



kb annyira volt jó mint rihanna valamelyik lemeze, csak felhypeolták a lefizetett "underground" kritikusok vagy nemtudom


értem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 17 2014 11:46am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Jun 2014 19:44)


kb annyira volt jó mint rihanna valamelyik lemeze, csak felhypeolták a lefizetett "underground" kritikusok vagy nemtudom


jo emlekeim vannak azokkal a zenekkel )))))))))
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 17 2014 11:48am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Jun 2014 19:44)
mitől is 10/10 producer? ne gondold hogy egyedül rakja össze a számait és nincsen pár fizetett hangmérnök aki tökéletesre megcsinálja az egészet. ennyi erővel avicii is 10/10 producer, fruity loopsban össze bir rakni hallgathato beateket amik tetszenek a plebsnek. ha a p4k meg a /mu/(lol murrica) nem istenítené szerintem megse hallgatnád hanem kb mi ez a fos reakcioval nyomnád ki.

/fa/-n a nike-t is istenítik, aztán közben europaban ilyen generic shit tier szarnak számít amit csak a nyuggerek hordanak meg a divatrol clueless emberek, szóval nemhiszem hogy érdemes adni az amerikaiak által négyesen felhypeolt mainstream szarokra, kb ilyen psyclon szint hogy megfogta őket a marketing és birkává váltak, semmi egyéni gondolkodás nincs benne.



kb annyira volt jó mint rihanna valamelyik lemeze, csak felhypeolták a lefizetett "underground" kritikusok vagy nemtudom


?
rihanna gecijo
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll