d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Boldog Vagy? > Elégedett Vagy Az életeddel?
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 17 2014 02:48am
Quote (xGurke @ 17 Jun 2014 09:47)
Meglepodtem mennyi pizutiv szavazat lett
Fel eve is volt kb egy ilyen topic, akkor szarabb volt az allas sokkal


A valasztasok mindig tonkreteszik mindenkinek a kedvet. :D
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 17 2014 03:10am
lehetne jobb, de elégedett vagyok

mondjuk ez valószínűleg azért van mert alacsonyak az elvárásaim
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 17 2014 03:10am
Quote (josheide @ 17 Jun 2014 10:48)
A valasztasok mindig tonkreteszik mindenkinek a kedvet. :D


Orban szebb jovot igert, ez latszik az eredemenyeken is.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 17 2014 03:12am
Quote (xGurke @ Jun 17 2014 09:47am)
Meglepodtem mennyi pizutiv szavazat lett
Fel eve is volt kb egy ilyen topic, akkor szarabb volt az allas sokkal


nyár van
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 17 2014 03:29am
Quote (anyd @ Jun 17 2014 09:12am)
nyár van


alig fürdőruhában
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 17 2014 03:34am
Quote (xGurke @ Jun 17 2014 09:47am)
Meglepodtem mennyi pizutiv szavazat lett
Fel eve is volt kb egy ilyen topic, akkor szarabb volt az allas sokkal


Nekem rengeteget valtozott az eletem az elmilt 1 evben
Megint boldog vagyok a kapcsolatomban es lett celom a jovoben amit elkell h erjek
Kurva jot erettaegiztem es felvettek arra a szakra ahol a legnagasabb a ponthatar egesz mon es remelem vegre szinvonalas oktatast kapok
Itt melozoj finnben orankent 6 euroert 2 honapot szal penzem is lesz bivrn ha haza erunk es baratnommel elkezdjuk az egyetemet es oktobertol kb alberletbe koltozunk ossze
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 17 2014 04:07am
Quote (Vismajor @ 17 Jun 2014 11:34)
Nekem rengeteget valtozott az eletem az elmilt 1 evben
Megint boldog vagyok a kapcsolatomban es lett celom a jovoben amit elkell h erjek
Kurva jot erettaegiztem es felvettek arra a szakra ahol a legnagasabb a ponthatar egesz mon es remelem vegre szinvonalas oktatast kapok
Itt melozoj finnben orankent 6 euroert 2 honapot szal penzem is lesz bivrn ha haza erunk es baratnommel elkezdjuk az egyetemet es oktobertol kb alberletbe koltozunk ossze


mit dolgozol?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 17 2014 04:16am
Quote (Vismajor @ 17 Jun 2014 10:34)
Nekem rengeteget valtozott az eletem az elmilt 1 evben
Megint boldog vagyok a kapcsolatomban es lett celom a jovoben amit elkell h erjek
Kurva jot erettaegiztem es felvettek arra a szakra ahol a legnagasabb a ponthatar egesz mon es remelem vegre szinvonalas oktatast kapok
Itt melozoj finnben orankent 6 euroert 2 honapot szal penzem is lesz bivrn ha haza erunk es baratnommel elkezdjuk az egyetemet es oktobertol kb alberletbe koltozunk ossze


erősen implikálod hogy nem azért magas a ponthatár, mert hypeolt szak és mindenki azt akarja
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 17 2014 04:20am
Quote (Anarkin @ 17 Jun 2014 12:16)
erősen implikálod hogy nem azért magas a ponthatár, mert hypeolt szak és mindenki azt akarja


+ implikalja azt is, hogy az ELTE ilyen alapon egy szar, mert alacsony a ponthatar. 8DDD
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 17 2014 05:09am
tldr
igen vagy nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll