d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev12345627Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 02:27pm
ha azt mondanák, hogy fizessek ki 21 milliót/életem végéig törlesszem
és kapnék rá 10k támogatást akkor azt effektíven használnám ki

vennék egy kád kólát és belefojtanám magam



btw tuti nem lesz semmi
nem hiszem, hogy azért fognak büntetni mert rákos voltál
az ő hibájuk, miért nem szóltak vagy hajtottak el kezelés nélkül; mondván, hogy nem vagy jogosult szal fizesd ki előtte
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 02:29pm
Quote (Senee @ Jun 16 2014 08:27pm)
ha azt mondanák, hogy fizessek ki 21 milliót/életem végéig törlesszem
és kapnék rá 10k támogatást akkor azt effektíven használnám ki

vennék egy kád kólát és belefojtanám magam



btw tuti nem lesz semmi
nem hiszem, hogy azért fognak büntetni mert rákos voltál
az ő hibájuk, miért nem szóltak vagy hajtottak el kezelés nélkül; mondván, hogy nem vagy jogosult szal fizesd ki előtte


Quote (iFeelAlone @ Jun 16 2014 08:22pm)
2007 óta mindenkinek van tb-je attól függetlenül, hogy fizeti-e vagy sem. Max behajtják rajtad utólag.


ha bemész egy étterembe akkor is előbb enni szokás, megelőlegezik neked, hogy ki fogod fizetni
de senee-nek beszélni az életről :zzz:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 02:30pm
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 08:29pm)
ha bemész egy étterembe akkor is előbb enni szokás, megelőlegezik neked, hogy ki fogod fizetni
de senee-nek beszélni az életről :zzz:


azért más, ha 3000 ezer forintról beszélünk vagy ha 3 millióról
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 16 2014 02:30pm
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 09:29pm)
ha bemész egy étterembe akkor is előbb enni szokás, megelőlegezik neked, hogy ki fogod fizetni
de senee-nek beszélni az életről :zzz:


Amerikaban hagynak meghalni ha nem tudjak elöre hogy ki fogod fizetni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 02:31pm
Quote (Senee @ Jun 16 2014 08:30pm)
azért más, ha 3000 ezer forintról beszélünk vagy ha 3 millióról


feltételezik, hogy van tb-d
ki a faszom tudnak kifizetni 21 millát zsebből
még 300k-n is megizzadnának sokan
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 02:32pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 16 2014 08:30pm)
Amerikaban hagynak meghalni ha nem tudjak elöre hogy ki fogod fizetni.


>amerika

az egyetlen ország a világon ahol néhány dolog még szarabbul is működik mint itt

This post was edited by xGurke on Jun 16 2014 02:32pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 02:33pm
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 08:31pm)
feltételezik, hogy van tb-d
ki a faszom tudnak kifizetni 21 millát zsebből
még 300k-n is megizzadnának sokan


de azt irta elkérték mindig a tb kártyáját
na most azt lekérdezve elméletileg elkellett volna tudják mondani jogosult-e vagy sem a tamogatasra

szoval onnantol az ö bajuk ha azt mondták az és nem szoltak neki, hogy ez 3milka lesz tesa mehet a dozis
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 02:33pm
btw abban biztos vagyok ha tobbmillas szamlat kapok akkor megolom magam.
lehet nagyon senee hozzáállás, de hitelmentes életet akartam ha már ennyire elbaszott az élet.

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 02:34pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 08:33pm)
btw abban biztos vagyok ha tobbmillas szamlat kapok akkor megolom magam.
lehet nagyon senee hozzáállás, de hitelmentes életet akartam ha már ennyire elbaszott az élet.


nem terhelődik át valamelyik családtagodra?
btw ne is mondj ilyet
megoldjátok
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 16 2014 02:34pm
Quote (AngryBug @ 16 Jun 2014 22:33)
btw abban biztos vagyok ha tobbmillas szamlat kapok akkor megolom magam.
lehet nagyon senee hozzáállás, de hitelmentes életet akartam ha már ennyire elbaszott az élet.


par millio miatt nem eri meg megolni magad miutan azert kuzdottel hogy eletben maradj
csinalok 1 fb oldalt mindenki dob bele 5ezret aztan ezpz
vagy irunk az rtlnek es meg a fokuszban is benne leszel!!!444negy
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345627Next
Add Reply New Topic New Poll