Quote (Senee @ Jun 16 2014 08:27pm)
ha azt mondanák, hogy fizessek ki 21 milliót/életem végéig törlesszem
és kapnék rá 10k támogatást akkor azt effektíven használnám ki
vennék egy kád kólát és belefojtanám magam
btw tuti nem lesz semmi
nem hiszem, hogy azért fognak büntetni mert rákos voltál
az ő hibájuk, miért nem szóltak vagy hajtottak el kezelés nélkül; mondván, hogy nem vagy jogosult szal fizesd ki előtte
Quote (iFeelAlone @ Jun 16 2014 08:22pm)
2007 óta mindenkinek van tb-je attól függetlenül, hogy fizeti-e vagy sem. Max behajtják rajtad utólag.
ha bemész egy étterembe akkor is előbb enni szokás, megelőlegezik neked, hogy ki fogod fizetni
de senee-nek beszélni az életről
