mire én 30 leszek, te ~40. nem is tudom melyik a szánalmasabb, 40 évesen itt vergődni vagy 30... nem mintha tervezném, hogy itt rohadjak 30 évesen, már húsz évesen se fogok, annál azért több dolog van az életben, egy idő után kinövi az ember ezt az életformát, kivéve titeket (akinek nem inge ne vegye magára) ofc.
szerintem inkább az a szánalmas, hogy leállsz egy 16 évessel vergődni 2x éves komoly egyetemista ember létedre és nem veszed észre, hogy csak szivatlak
meg azt képzeled, hogy keményen kiosztasz meg provokálsz, és bennem ez milyen mély nyomot hagy, még büszke is vagy magadra, hogy megmutattad a kicsinek... menj el egy játszótérre és gáncsold el az óvodásokat lol kb. az a szint
vicces de tényleg

inb4: bma vagy valaki beírja hogy ne vergődjek
relax pls