d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Komolyan > Törölték
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 08:34am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 03:24pm)
mire én 30 leszek, te ~40. nem is tudom melyik a szánalmasabb, 40 évesen itt vergődni vagy 30... nem mintha tervezném, hogy itt rohadjak 30 évesen, már húsz évesen se fogok, annál azért több dolog van az életben, egy idő után kinövi az ember ezt az életformát, kivéve titeket (akinek nem inge ne vegye magára) ofc.

szerintem inkább az a szánalmas, hogy leállsz egy 16 évessel vergődni 2x éves komoly egyetemista ember létedre és nem veszed észre, hogy csak szivatlak

meg azt képzeled, hogy keményen kiosztasz meg provokálsz, és bennem ez milyen mély nyomot hagy, még büszke is vagy magadra, hogy megmutattad a kicsinek... menj el egy játszótérre és gáncsold el az óvodásokat lol kb. az a szint

vicces de tényleg :)

inb4: bma vagy valaki beírja hogy ne vergődjek

relax pls


nyugodj meg lécci, sok a vergődés :)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 16 2014 08:37am
Sok a vergödes, keves a waifu.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 08:38am
dat vergődés
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 16 2014 08:38am
Quote (TuskesVanek @ 16 Jun 2014 16:24)
mire én 30 leszek, te ~40. nem is tudom melyik a szánalmasabb, 40 évesen itt vergődni vagy 30... nem mintha tervezném, hogy itt rohadjak 30 évesen, már húsz évesen se fogok, annál azért több dolog van az életben, egy idő után kinövi az ember ezt az életformát, kivéve titeket (akinek nem inge ne vegye magára) ofc.

szerintem inkább az a szánalmas, hogy leállsz egy 16 évessel vergődni 2x éves komoly egyetemista ember létedre és nem veszed észre, hogy csak szivatlak

meg azt képzeled, hogy keményen kiosztasz meg provokálsz, és bennem ez milyen mély nyomot hagy, még büszke is vagy magadra, hogy megmutattad a kicsinek... menj el egy játszótérre és gáncsold el az óvodásokat lol kb. az a szint

vicces de tényleg :)

inb4: bma vagy valaki beírja hogy ne vergődjek

relax pls


Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 08:39am
many selfown ~~

szegény bma sem képes lenyugodni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 08:41am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 03:39pm)
many selfown ~~

szegény bma sem képes lenyugodni


kérlek ne erőlködj tovább :)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 08:43am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2014 03:41pm)
kérlek ne erőlködj tovább :)


pls ne vergődj, pihenj kicsit
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 16 2014 08:44am
vanek mér vergődik? :s
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 08:48am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 02:24pm)
mire én 30 leszek, te ~40. nem is tudom melyik a szánalmasabb, 40 évesen itt vergődni vagy 30... nem mintha tervezném, hogy itt rohadjak 30 évesen, már húsz évesen se fogok, annál azért több dolog van az életben, egy idő után kinövi az ember ezt az életformát, kivéve titeket (akinek nem inge ne vegye magára) ofc.

szerintem inkább az a szánalmas, hogy leállsz egy 16 évessel vergődni 2x éves komoly egyetemista ember létedre és nem veszed észre, hogy csak szivatlak

meg azt képzeled, hogy keményen kiosztasz meg provokálsz, és bennem ez milyen mély nyomot hagy, még büszke is vagy magadra, hogy megmutattad a kicsinek... menj el egy játszótérre és gáncsold el az óvodásokat lol kb. az a szint

vicces de tényleg :)

inb4: bma vagy valaki beírja hogy ne vergődjek

relax pls


de azt nem érted meg szerintem, hogy itt aki vergődik az te vagy
vagy nem tudom te hogy képzeled el az itt történő dolgokat
az meg hogy a korodat használod a mentegetőzésre csak a saját lelki szegénységedet bizonyítja, de ebbe megint felesleges belemenni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 08:51am
meg ha úgy képzeled el az itt történő dolgokat, hogy "keményen kiosztasz meg provokálsz, és bennem ez milyen mély nyomot hagy, még büszke is vagy magadra, hogy megmutattad a kicsinek", akkor már rég csak sajnálni tudlak

elképzelem mátét, ahogy ül a koliban f5-t nyomogatva tiszta idegből, hogy reagálhasson valamit a postjaidra
ja nem, valószínűleg ő is épp valamire tanul gépnél és néha alt+tab - shitposting és back to normal
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll