Quote (anyd @ Jun 12 2014 01:59pm)
hát akkor nem hdban kell nézni, imo 480ba is "élvezhető" a stream, ugyértem a minimális felbontás amin még élvezhető
egyébként szerintem vannak korlátlan mobilnetek
Jo csak erted, 3 napra korlatlan mobilnetet venni
Mondjuk nem ertek hozza
Quote (Anarkin @ Jun 12 2014 01:58pm)
július 15 kibszottul keddnek tûnik nekem, itt dolgozó emberek vannak kérem
ha a sok feedback miatt átkerül normális idôre, akkor ott leszek
Valoszinuleg akkor elotte/utana levo hetvege lesz, 15 csak ilyen kiindulopont volt