d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev12345692Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 12 2014 06:00am
Quote (josheide @ Jun 12 2014 12:59pm)
1 giga net pont jar a mobilcsomagomhoz, de az eleg lassu :/


majd felváltva toljuk, nekem van fél giga
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 12 2014 06:00am
Quote (anyd @ Jun 12 2014 01:59pm)
hát akkor nem hdban kell nézni, imo 480ba is "élvezhető" a stream, ugyértem a minimális felbontás amin még élvezhető

egyébként szerintem vannak korlátlan mobilnetek


Jo csak erted, 3 napra korlatlan mobilnetet venni
Mondjuk nem ertek hozza
Quote (Anarkin @ Jun 12 2014 01:58pm)
július 15 kibszottul keddnek tûnik nekem, itt dolgozó emberek vannak kérem

ha a sok feedback miatt átkerül normális idôre, akkor ott leszek


Valoszinuleg akkor elotte/utana levo hetvege lesz, 15 csak ilyen kiindulopont volt
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 12 2014 06:01am
Quote (cowding @ Jun 12 2014 01:00pm)
Jo csak erted, 3 napra korlatlan mobilnetet venni
Mondjuk nem ertek hozza


Valoszinuleg akkor elotte/utana levo hetvege lesz, 15 csak ilyen kiindulopont volt


hát egy hónapra tuti meg kell venni, vagy valakitől kölcsön kell kérni kérdezzetek körbe
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 12 2014 06:03am
scooter lesz?
Member
Posts: 4
Joined: Jun 12 2014
Gold: 0.00
Jun 12 2014 06:03am
Quote (cowding @ Jun 12 2014 01:49pm)
Simán benne lennék, talán 1-2 éve még volt net is de màr imo nincs csak tv fizetve :/ szoval ha azt megoldjuk akkor laptop + projektort viszek, hangfalak és 1o m2 es vasznon TI


ez egesz oke lenne
blázolunk is és még élvezném is a doto vb-t

nekem van amúgy végtelen mobilnetem, csak nem valami gyors, vagy nemtom, mer most kaptam sms-t hogy vmi faszább anyagra cserélték ki, de aztán nem használtam még mobilnetet azóta
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 12 2014 06:06am
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jun 12 2014 06:16am
Quote (GoreKnight9 @ 12 Jun 2014 13:06)
http://www.youtube.com/watch?v=TvvT9pixCX8


:D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 12 2014 06:18am
Legyen hetvege as megyek
Hogy szakmai gyakorlatrol mennyi szabadsagot lehet kerni azt nemtudom
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 12 2014 06:19am
Amugy elozo temak:

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55206553&f=129

Quote (Saenchai @ 29 May 2011 19:48)
szegény Joshi elég forever alone lehet,ha innen toboroz magának embereket a nyaraláshoz :'D


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=62030213&f=129&o=0
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=63846573&f=129

vicces visszaolvasni :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 12 2014 06:21am
syl már 3 évvel ezelőtt is xD

Quote (Janou @ 22 Jun 2011 16:54)
mindjárt leveszik a warnod fasznyalókám


Quote (sylke @ 22 Jun 2011 17:08)
in 11 days, 1 hours


This post was edited by Anarkin on Jun 12 2014 06:21am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345692Next
Add Reply New Topic New Poll