Quote (Ghostmasterq @ Jun 11 2014 05:03pm)
:DDDDDDDDDDDDDDD
azért, jó, hogy 2 hónap után jobban tudod a sub "működését", mint azok akik már évek óta együtt vannak
igen, van spam, meg nem spam topic
ne haragudj barátom

nem tudtam, hogy a jsp szabályzat külön definiálja a spam és nem-spam topicokat, bocsáss meg pls
