d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szereted-e > Nerztamást
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 07:18am
igen
élethű kobold vicces személyiséggel
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 07:20am
aki azt mondja nem szereti nerc tamast, az vagy hazudik, vagy éces
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 11 2014 07:22am
jaj srácok, ez olyan romantikus :wub:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 07:23am
Quote (Fej @ Jun 11 2014 01:20pm)
aki azt mondja nem szereti nerc tamast, az vagy hazudik, vagy éces


vagy mindkettő
és még rákos is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2014 07:24am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 11 2014 07:44am
Quote (putincykavodka @ Jun 11 2014 02:04pm)
Biztos mernel velem rl talalkozni))


Tenyleg kivancsi vagyok mi rosszat tudnal tenni vele
0 kuzdosport +szkanderben lenyomtalak 14 eves koromban
Ha kessel mesz neki imo egy eletkepesebb ember meg mindig kicsavarja a kezedbol es megol vele

Inb4 azota 2x akkorara basztad magad mint fahri es eu top mma-s vagy


2.
Anyd levi eleg butthurt mostanaban mindenre, mibaj :c

This post was edited by cowding on Jun 11 2014 07:44am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 11 2014 07:56am
Quote (anyd @ 11 Jun 2014 14:53)
azzal nincs baj, csak szerény véleményem szerint túlzásokba esik


senkit nem érdekel a véleményed
menj el
és akkor már bedobok egy dota 2 > lolt is, hogy teljes legyen a postom
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 11 2014 08:00am
Quote (cowding @ Jun 11 2014 02:44pm)
Tenyleg kivancsi vagyok mi rosszat tudnal tenni vele
0 kuzdosport +szkanderben lenyomtalak 14 eves koromban
Ha kessel mesz neki imo egy eletkepesebb ember meg mindig kicsavarja a kezedbol es megol vele

Inb4 azota 2x akkorara basztad magad mint fahri es eu top mma-s vagy


2.
Anyd levi eleg butthurt mostanaban mindenre, mibaj :c


kibaszott vizsgák, túl sok stressz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 08:02am
Quote (cowding @ Jun 11 2014 01:44pm)
Tenyleg kivancsi vagyok mi rosszat tudnal tenni vele
0 kuzdosport +szkanderben lenyomtalak 14 eves koromban
Ha kessel mesz neki imo egy eletkepesebb ember meg mindig kicsavarja a kezedbol es megol vele

Inb4 azota 2x akkorara basztad magad mint fahri es eu top mma-s vagy


2.
Anyd levi eleg butthurt mostanaban mindenre, mibaj :c


én se tudom mit hisz magáról rici
már régebbi postjaiban is úgy írt magáról, mintha nem verné el egy napközis óvodás
akkor se értettem, hogy mi történik
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 11 2014 08:05am
Quote (xGurke @ 11 Jun 2014 16:02)
én se tudom mit hisz magáról rici
már régebbi postjaiban is úgy írt magáról, mintha nem verné el egy napközis óvodás
akkor se értettem, hogy mi történik


en meg azt hittem lemaradtam valamirol es rici lett az uj Buakhau Bancsamek
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll