d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjak-e > A Másik Topic Nyomán
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 11 2014 12:47am
Quote (iZebed1n @ Jun 11 2014 08:46am)
Azt kell, hogy véletlenszerű


Majdnem
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 11 2014 12:49am
nemmel szavaztam, de ha az igen nyer se menj el, inkabb fogdd ra , hogy senee+vanek hivtak embereket szavazni, akik nem is jarnak ide
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 11 2014 12:51am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 11 2014 08:49am)
nemmel szavaztam, de ha az igen nyer se menj el, inkabb fogdd ra , hogy senee+vanek hivtak embereket szavazni, akik nem is jarnak ide


Amugyis ezt csinalna
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 01:21am
Quote (iZebed1n @ Jun 11 2014 07:39am)
voted igen


lel, szóval akkor valaki bepostolta valahova hogy szavazzanak az emberek az igenre, gondolom ricinger


akkor mégse megyek el, mert simán meglehet hamisítani a pollt :~( mondjuk várható is volt hogy bepostolja valaki a polákokhoz ha ILYEN NAGY A TÉT


amúgy csak azért nyitottam mert anarkin a másik topicban mondta hogy bárki ha nyitna 1 pollt ugyanaz lenne az állás, és kíváncsi voltam

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 11 2014 01:31am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2014 01:24am
Nemre szavaztam, de hulyesegnek tartom az ilyen pollokat.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 01:26am
rejtett szeretsz-e poll, emlékszek régen ötösével nyíltak az olyanok ha nyílt 1 darab, régi szép idők


Quote (putincykavodka @ Jun 11 2014 12:52am)
Vegre
Ohgod

Nem tudom ki szereti olvasni a nyomorak postjaid, de a poll szerint nemsokan halistennek.
Aztan ugyis visszajossz, ismerlek mar, multkor is tul koran orultem, aztan kiderult h csak suspin voltal :(


en nemtom neked valami sulyos bajod kezdhet kialakulni amúgy, egyszer normálisan írsz hogyha quoteolsz, utána meg elkezdesz fröcsögni másnap ok nélkül, minden oké haver? legyek a barátod? élet? kell? csináljak?

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 11 2014 01:28am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 11 2014 04:32am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 11 2014 09:26am)
rejtett szeretsz-e poll, emlékszek régen ötösével nyíltak az olyanok ha nyílt 1 darab, régi szép idők




en nemtom neked valami sulyos bajod kezdhet kialakulni amúgy, egyszer normálisan írsz hogyha quoteolsz, utána meg elkezdesz fröcsögni másnap ok nélkül, minden oké haver? legyek a barátod? élet? kell? csináljak?


Ha valami tema van amirol le akarom irni a velemenyem, akkor mindegy hogy mit quoteolok, mert eppen az adott temarol van szo, nem rolad, de ha epp teged kell szidni akkor az elso sorban a helyem)))

Soon ded
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 11 2014 09:21am)
lel, szóval akkor valaki bepostolta valahova hogy szavazzanak az emberek az igenre, gondolom ricinger


akkor mégse megyek el, mert simán meglehet hamisítani a pollt :~( mondjuk várható is volt hogy bepostolja valaki a polákokhoz ha ILYEN NAGY A TÉT


amúgy csak azért nyitottam mert anarkin a másik topicban mondta hogy bárki ha nyitna 1 pollt ugyanaz lenne az állás, és kíváncsi voltam


Es milyen igaza volt anarkinnak
Szarabbul allsz mint vanek, az mar nagy szo
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 04:35am
Quote (putincykavodka @ Jun 11 2014 11:32am)
Ha valami tema van amirol le akarom irni a velemenyem, akkor mindegy hogy mit quoteolok, mert eppen az adott temarol van szo, nem rolad, de ha epp teged kell szidni akkor az elso sorban a helyem)))

Soon ded

Es milyen igaza volt anarkinnak
Szarabbul allsz mint vanek, az mar nagy szo


balázs minden oké? vizsgák? barátnő? nincs? szerezzek neked?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 11 2014 04:37am
nem ismerlek
de maradj csak :)

Quote (iZebed1n @ 11 Jun 2014 08:39)
voted igen


nagyon tetszik a siged :D

This post was edited by harcikacsa17 on Jun 11 2014 04:39am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 11 2014 04:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 11 2014 12:35pm)
balázs minden oké? vizsgák? barátnő? nincs? szerezzek neked?


Magadnak szerezz egy kibaszott agyat)
Soon ded mateka)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll