☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Főzdefeszt
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 878
Replies: 50
Track Topic
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#31
Jun 7 2014 12:01pm
Quote (xGurke @ Jun 7 2014 06:48pm)
kéne egy olyan extension a postblockerhez, hogy aki blockolva van azoknak automatikusan reportolja minden postját azon az oldalon amit megnyitsz
szerintem lenne rá igény
ja
gecijo lenne a tardok letoltenek, aztan en is, meg te is mindig suspiztatva lennenk
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#32
Jun 7 2014 12:01pm
ITT: ki mit evett vacsorára
részemről pizza
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#33
Jun 7 2014 12:01pm
Quote (jarabekg @ 7 Jun 2014 20:01)
ja
gecijo lenne a tardok letoltenek, aztan en is, meg te is mindig suspiztatva lennenk
legalább nyugalom lenne :^)
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#34
Jun 7 2014 12:03pm
Quote (jarabekg @ Jun 7 2014 07:01pm)
ja
gecijo lenne a tardok letoltenek, aztan en is, meg te is mindig suspiztatva lennenk
Aztan mehetnenk vissza IRC-re. Az ugy is jobb volt szerintem.
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#35
Jun 7 2014 12:05pm
Quote (TuskesVanek @ 7 Jun 2014 19:01)
ITT: ki mit evett vacsorára
részemről pizza
lecsót, tegnapi kenyérrel
aztán fagyit
lehet mindjárt letolok még egy ilyen kört
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#36
Jun 7 2014 12:06pm
Quote (Anarkin @ 7 Jun 2014 19:05)
lecsót, tegnapi kenyérrel
aztán fagyit
lehet mindjárt letolok még egy ilyen kört
lecsó
mmmmmmmmmmm
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#37
Jun 7 2014 12:08pm
Quote (Anarkin @ Jun 7 2014 07:05pm)
lecsót, tegnapi kenyérrel
aztán fagyit
lehet mindjárt letolok még egy ilyen kört
uhh, egy jó lecsót én is megennék már...
csípős kolbásszal és füstölt szalonnával
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#38
Jun 7 2014 12:08pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 7 2014 08:03pm)
Aztan mehetnenk vissza IRC-re. Az ugy is jobb volt szerintem.
irc a kiraj
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#39
Jun 7 2014 12:21pm
Quote (jarabekg @ Jun 7 2014 06:01pm)
ja
gecijo lenne a tardok letoltenek, aztan en is, meg te is mindig suspiztatva lennenk
>publikus lenne
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#40
Jun 7 2014 01:50pm
Le cso
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact