d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Főzdefeszt
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 7 2014 12:01pm
Quote (xGurke @ Jun 7 2014 06:48pm)
kéne egy olyan extension a postblockerhez, hogy aki blockolva van azoknak automatikusan reportolja minden postját azon az oldalon amit megnyitsz
szerintem lenne rá igény


ja
gecijo lenne a tardok letoltenek, aztan en is, meg te is mindig suspiztatva lennenk
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 7 2014 12:01pm
ITT: ki mit evett vacsorára

részemről pizza
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2014 12:01pm
Quote (jarabekg @ 7 Jun 2014 20:01)
ja
gecijo lenne a tardok letoltenek, aztan en is, meg te is mindig suspiztatva lennenk


legalább nyugalom lenne :^)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 7 2014 12:03pm
Quote (jarabekg @ Jun 7 2014 07:01pm)
ja
gecijo lenne a tardok letoltenek, aztan en is, meg te is mindig suspiztatva lennenk


Aztan mehetnenk vissza IRC-re. Az ugy is jobb volt szerintem.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 7 2014 12:05pm
Quote (TuskesVanek @ 7 Jun 2014 19:01)
ITT: ki mit evett vacsorára

részemről pizza


lecsót, tegnapi kenyérrel

aztán fagyit

lehet mindjárt letolok még egy ilyen kört
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 7 2014 12:06pm
Quote (Anarkin @ 7 Jun 2014 19:05)
lecsót, tegnapi kenyérrel

aztán fagyit

lehet mindjárt letolok még egy ilyen kört


lecsó
mmmmmmmmmmm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 7 2014 12:08pm
Quote (Anarkin @ Jun 7 2014 07:05pm)
lecsót, tegnapi kenyérrel

aztán fagyit

lehet mindjárt letolok még egy ilyen kört


uhh, egy jó lecsót én is megennék már...

csípős kolbásszal és füstölt szalonnával :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 7 2014 12:08pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 7 2014 08:03pm)
Aztan mehetnenk vissza IRC-re. Az ugy is jobb volt szerintem.


irc a kiraj
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2014 12:21pm
Quote (jarabekg @ Jun 7 2014 06:01pm)
ja
gecijo lenne a tardok letoltenek, aztan en is, meg te is mindig suspiztatva lennenk


>publikus lenne
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 7 2014 01:50pm
Le cso
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll