d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topic Title > Topic Description
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 09:02am
okänd az nyáriruha?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 09:03am


wtf
ki kicsoda
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 4 2014 09:03am
ki van kievben lol
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 4 2014 09:08am



mi a fasz ez hogy kiev meg faszom
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 09:08am
kék elég low volt
de ez már jobb kör volt
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 4 2014 09:08am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 09:08am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 4 2014 04:08pm)
http://4.ii.gl/Mb-bRU1q.png


mi a fasz ez hogy kiev meg faszom


kiev én vagyok
okänd meg gondolom nyáriruha de dno
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 4 2014 09:09am
én voltam a zöld
faszom se tudja miért vagyok okánd

Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Jun 2014 17:10)
okand ezekszerint naposmarci, te miattad vesztettük el a gémet vismajor:S:S:S

ezeket a kibaszott köröket sose tudom átvinni a másik oldalra btw


a hatos-kilences után az a legeasybb

This post was edited by MarcusD on Jun 4 2014 09:10am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 4 2014 09:10am
Quote (Vismajor @ Jun 4 2014 04:08pm)
kiev én vagyok
okänd meg gondolom nyáriruha de dno


okand ezekszerint naposmarci, te miattad vesztettük el a gémet vismajor:S:S:S

ezeket a kibaszott köröket sose tudom átvinni a másik oldalra btw
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 09:10am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 4 2014 04:10pm)
okand ezekszerint naposmarci, te miattad vesztettük el a gémet vismajor:S:S:S

ezeket a kibaszott köröket sose tudom átvinni a másik oldalra btw


miért? elbasztam az egyik kört és mire kövnél rányomtam volna hogy 15 GECI eltünt az egész fos :(
pedig a kecis köröket mindig áttudom vinni kivéve amikor bugos és az egiyk már kijött a tuloldalt a másik meg még bent van :D:D

This post was edited by Vismajor on Jun 4 2014 09:11am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll