Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 4 2014 04:10pm)
okand ezekszerint naposmarci, te miattad vesztettük el a gémet vismajor:S:S:S
ezeket a kibaszott köröket sose tudom átvinni a másik oldalra btw
miért? elbasztam az egyik kört és mire kövnél rányomtam volna hogy 15 GECI eltünt az egész fos

pedig a kecis köröket mindig áttudom vinni kivéve amikor bugos és az egiyk már kijött a tuloldalt a másik meg még bent van :D:D
This post was edited by Vismajor on Jun 4 2014 09:11am