d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hate Ec Rak Mesh
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 3 2014 02:47pm
Quote (mynameismethos @ 3 Jun 2014 21:44)
iso a jarastos gifed




most hogy mondod, meg is hallgatom
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jun 3 2014 02:47pm
Quote (Nerz8 @ Jun 3 2014 08:47pm)
https://31.media.tumblr.com/76c5ffba100692f4bdab1d93aa54de6d/tumblr_mxwlgvWmTZ1rih7vko1_400.gif

most hogy mondod, meg is hallgatom


ma már 3x lement
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 3 2014 02:58pm
Quote (mynameismethos @ 3 Jun 2014 21:47)
ma már 3x lement


Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jun 3 2014 03:02pm
Quote (Nerz8 @ Jun 3 2014 08:58pm)
http://4.ii.gl/9EEmKFdB.png


Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 3 2014 03:05pm
csak hogy tudjátok miről van szó

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 3 2014 03:09pm
jó topikötlet!
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2014 03:14pm
Na mi van ecesek gyertek ram
Bazurral nincs bajom, mert legalabb akkora melegzsido mint en
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 3 2014 03:34pm
Quote (putincykavodka @ Jun 3 2014 08:16pm)
:s
Sajnos nemhiszem
Attol h kepet postol valaki magarol nem lesz meleg lol kem


latszik h te csak a képeket nézed ott :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 3 2014 03:36pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jun 2014 21:27)
mi a pöcs az a napi hoex


ha rosszul tudnád egyébként hogy mi az a hoex: joey nevét írta el valami ilyen kajnista vagy extazy szintű ember egyszer hoex-re, és onnantól 1 darabig az lett a gúnyneve, manapság már nagyon nem láttam senkitől rajtam kívül sajnos

ha nem onnan vetted hogy néha írtam joeynak, akkor fingom sincs mit jelenthet, világíts fel


hoex vs hoax O_o Gondolom. : D

Ez olyan, mint az imba es inb4. :DDDDDD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 3 2014 03:37pm
Quote (Baleee @ Jun 3 2014 10:36pm)
hoex vs hoax O_o Gondolom. : D

Ez olyan, mint az imba es inb4. :DDDDDD


hát de a hoax is teljesen mást jelent, na mindegy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll