d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev12345630Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 2 2014 04:19pm
Szia, kedves BME_BeMyAngel
Lehet ám az idézéseket is blokkolni, mi sem egyszerűbb! ;) :)


Először is erre kell kattintanod, amit mint láthatod a bezárás jelből a jobb felső sarokban találod!
Rá kell kattintani bal egérgombbal, egyszer!
Valószínűleg valami hasonló felirat jön ki!

és a pirossal bekeretezett résznél kell a kis zöldel bekeretezett kockát bejelölni! ;)


remélem segítettem ;)
További jó fórumozást, Lakatos Márlonbrandó.

This post was edited by Ghostmasterq on Jun 2 2014 04:19pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2014 04:20pm
Quote (Ghostmasterq @ 3 Jun 2014 00:19)
Szia, kedves BME_BeMyAngel
Lehet ám az idézéseket is blokkolni, mi sem egyszerűbb!  ;)  :)

http://4.ii.gl/qrhTUCIH.png
Először is erre kell kattintanod, amit mint láthatod a bezárás jelből a jobb felső sarokban találod!
Rá kell kattintani bal egérgombbal, egyszer!
Valószínűleg valami hasonló felirat jön ki!
http://2.ii.gl/IbKrF2Fz.png
és a pirossal bekeretezett résznél kell a kis zöldel bekeretezett kockát bejelölni! ;)
remélem segítettem ;)
http://2.ii.gl/xFrGKb2w.png


leghosszabb shitpostom is max 3 soros volt, ennyi energiát az utolsó 10 postomba nem fektettem szerintem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 2 2014 04:21pm
Quote (tevetava @ 3 Jun 2014 00:20)
leghosszabb shitpostom is max 3 soros volt, ennyi energiát az utolsó 10 postomba nem fektettem szerintem


inkabb az utolso 17k postodba
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 2 2014 04:21pm
Quote (Ghostmasterq @ 3 Jun 2014 00:19)
Szia, kedves BME_BeMyAngel
Lehet ám az idézéseket is blokkolni, mi sem egyszerűbb!  ;)  :)

http://4.ii.gl/qrhTUCIH.png
Először is erre kell kattintanod, amit mint láthatod a bezárás jelből a jobb felső sarokban találod!
Rá kell kattintani bal egérgombbal, egyszer!
Valószínűleg valami hasonló felirat jön ki!
http://2.ii.gl/IbKrF2Fz.png
és a pirossal bekeretezett résznél kell a kis zöldel bekeretezett kockát bejelölni! ;)
http://2.ii.gl/xFrGKb2w.png

remélem segítettem ;)
További jó fórumozást, Lakatos Márlonbrandó.


nice guild m80
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 2 2014 04:26pm
Quote (Ghostmasterq @ Jun 2 2014 11:19pm)
Szia, kedves BME_BeMyAngel
Lehet ám az idézéseket is blokkolni, mi sem egyszerűbb!  ;)  :)

http://4.ii.gl/qrhTUCIH.png
Először is erre kell kattintanod, amit mint láthatod a bezárás jelből a jobb felső sarokban találod!
Rá kell kattintani bal egérgombbal, egyszer!
Valószínűleg valami hasonló felirat jön ki!
http://2.ii.gl/IbKrF2Fz.png
és a pirossal bekeretezett résznél kell a kis zöldel bekeretezett kockát bejelölni! ;)
http://2.ii.gl/xFrGKb2w.png

remélem segítettem ;)
További jó fórumozást, Lakatos Márlonbrandó.


köszönöm szépen a segítséget! :) :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2014 04:28pm
Quote (GoreKnight9 @ 3 Jun 2014 00:21)
inkabb az utolso 17k postodba


tényleg bazmeg, valahol ellőttem a 17k-t
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 2 2014 04:28pm
Quote (tevetava @ Jun 3 2014 12:20am)
leghosszabb shitpostom is max 3 soros volt, ennyi energiát az utolsó 10 postomba nem fektettem szerintem


ja, érződik is
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 2 2014 04:29pm
>2930 olvasatlan email
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2014 04:29pm
Quote (Ghostmasterq @ Jun 2 2014 10:19pm)
Szia, kedves BME_BeMyAngel
Lehet ám az idézéseket is blokkolni, mi sem egyszerűbb!  ;)  :)

http://4.ii.gl/qrhTUCIH.png
Először is erre kell kattintanod, amit mint láthatod a bezárás jelből a jobb felső sarokban találod!
Rá kell kattintani bal egérgombbal, egyszer!
Valószínűleg valami hasonló felirat jön ki!
http://2.ii.gl/IbKrF2Fz.png
és a pirossal bekeretezett résznél kell a kis zöldel bekeretezett kockát bejelölni! ;)
http://2.ii.gl/xFrGKb2w.png

remélem segítettem ;)
További jó fórumozást, Lakatos Márlonbrandó.


sticky pls!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 2 2014 05:01pm
egyikre se tudok rakattintani segitsetek pls
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345630Next
Add Reply New Topic New Poll