Szia, kedves BME_BeMyAngel
Lehet ám az idézéseket is blokkolni, mi sem egyszerűbb! ;)
http://4.ii.gl/qrhTUCIH.png
Először is erre kell kattintanod, amit mint láthatod a bezárás jelből a jobb felső sarokban találod!
Rá kell kattintani bal egérgombbal, egyszer!
Valószínűleg valami hasonló felirat jön ki!
http://2.ii.gl/IbKrF2Fz.png
és a pirossal bekeretezett résznél kell a kis zöldel bekeretezett kockát bejelölni!

http://2.ii.gl/xFrGKb2w.png
remélem segítettem

További jó fórumozást, Lakatos Márlonbrandó.