d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Reklám, Médiaadó > Discuss
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 3 2014 06:06am
Quote (jarabekg @ 3 Jun 2014 11:36)
latom nem erted a lenyeget


A hír címénél tovább nem jutottam, szal' meglehet.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2014 06:18am
Quote (Saenchai @ 3 Jun 2014 00:07)


http://444.hu/2014/06/03/az-origo-szerkesztosege-nem-latja-biztositottnak-a-munka-folytatasat/

“Az Origo szerkesztősége nem ért egyet Sáling Gergő főszerkesztő leváltásával, mivel a szerkesztőség életét, a lap irányvonalát befolyásoló döntésnél, illetve az új főszerkesztő kiválasztásánál a szerkesztőség véleményét nem vették figyelembe. A jelenlegi helyzetben az Origo szerkesztősége nem látja biztosítottnak, hogy az eddigi munkáját továbbra is folytassa.”

na, ez tökös
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jun 3 2014 07:23am
nem nézek TVt
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 3 2014 07:40am
Quote (qkatz @ Jun 3 2014 02:28pm)


jaja, ugyanitt megtalálták a szuperéc ellenszerét
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 3 2014 09:24am
Quote (Saenchai @ Jun 3 2014 03:18pm)


höbölögnek egy sort, majd megunják, hazamennek mert dogozni kö ha etetni akarják a gyerekeiket, márpedig az fontosabb mint a fidesz
és megy minden ugyanugy

ilyen rituálé lesz ez
csinal vmit a kormány
mennek tüntetni hurr durr
aztán megy minden ugyanugy tovább

semminek semmi jelentősége, se értelme
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 3 2014 09:25am
Quote (Senee @ Jun 3 2014 05:24pm)
höbölögnek egy sort, majd megunják, hazamennek mert dogozni kö ha etetni akarják a gyerekeiket, márpedig az fontosabb mint a fidesz
és megy minden ugyanugy

ilyen rituálé lesz ez
csinal vmit a kormány
mennek tüntetni hurr durr
aztán megy minden ugyanugy tovább

semminek semmi jelentősége, se értelme


hát ja, mert a hozzád hasonlóak vannak túlnyomó többségben Magyarországon

minden mindegy, csak tudjuk magunkat sajnáltatni, meg mindenki másra fogni mindent
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 3 2014 09:25am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll