Quote (Senee @ Jun 3 2014 05:24pm)
höbölögnek egy sort, majd megunják, hazamennek mert dogozni kö ha etetni akarják a gyerekeiket, márpedig az fontosabb mint a fidesz
és megy minden ugyanugy
ilyen rituálé lesz ez
csinal vmit a kormány
mennek tüntetni hurr durr
aztán megy minden ugyanugy tovább
semminek semmi jelentősége, se értelme
hát ja, mert a hozzád hasonlóak vannak túlnyomó többségben Magyarországon
minden mindegy, csak tudjuk magunkat sajnáltatni, meg mindenki másra fogni mindent