Quote (Baleee @ Jun 2 2014 06:42pm)
Tudom, nemreg voltam svjacba es elment parszaz frank eszrevetel nelkul. :/ De amugy meg lehet lenni ott is, ha ertelmesen koltekezel, bar nyilvan magyar fizuhoz draganak tunik.
Daniaval anno egy bajom volt, hogy rohadt lapos, de az emberek, meg ugy alapbol mentalitas, varosok, stb, eleg n1. Mondjuk cserebe ott van a szomszedba norvegia/svedorszag, ha hegyet akarnak.
Hát dánia lapos, ez fix. Hegyek svédország de inkább norvégia, vásárolni meg németország

Dánia egész jó helynek tűnik btw :D:D