d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Utazás > Hová?
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2014 11:51am
Quote (Baleee @ Jun 2 2014 06:42pm)
Tudom, nemreg voltam svjacba es elment parszaz frank eszrevetel nelkul. :/ De amugy meg lehet lenni ott is, ha ertelmesen koltekezel, bar nyilvan magyar fizuhoz draganak tunik.



Daniaval anno egy bajom volt, hogy rohadt lapos, de az emberek, meg ugy alapbol mentalitas, varosok, stb, eleg n1. Mondjuk cserebe ott van a szomszedba norvegia/svedorszag, ha hegyet akarnak.


Hát dánia lapos, ez fix. Hegyek svédország de inkább norvégia, vásárolni meg németország :D
Dánia egész jó helynek tűnik btw :D:D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 2 2014 11:53am
elmennek ti4ra
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2014 11:55am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 2 2014 06:53pm)
elmennek ti4ra


Hova?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 2 2014 11:56am
Quote (Vismajor @ 2 Jun 2014 19:55)
Hova?


seattle, washington allam
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2014 11:57am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 2 2014 06:56pm)
seattle, washington allam


Jazaza anime kongresszus v mi az isten?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 2 2014 11:58am
Quote (sylke @ 2 Jun 2014 19:38)
na már trükközik a pénzzel
meg se lepödök


lol XD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2014 02:45pm
Quote (Vismajor @ 2 Jun 2014 19:57)
Jazaza anime kongresszus v mi az isten?


kill yourself
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2014 02:46pm
eladnám vmi utazni szeretőnek 250 ezerért

fasz se utazik csak lehuzkodnak kifosztanak átvernek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 2 2014 02:48pm
Elutaznék Pestre és kurvákra költeném.

Quote (Senee @ 2 Jun 2014 21:53)
na mondjuk ez nem rossz ötlet
beköltözni egy hétre vmi mid tier hotelbe és minden nap két különbözö lányt dukni

napi 40k a lányokra az 280k
maradék 220k/7 egyelő 30 ezer napi szobadij meg költés


ez kb, csak nem akartam nagyon részletezni
valami szar szoba, ofc edzés meg sok kaja az nem maradhatni ki
meg napi 2-3 kurva
és tök jól ellenék egy hétig

This post was edited by fahrii on Jun 2 2014 02:57pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2014 02:53pm
Quote (fahrii @ Jun 2 2014 08:48pm)
Elutaznék Pestre és kurvákra költeném.


na mondjuk ez nem rossz ötlet
beköltözni egy hétre vmi mid tier hotelbe és minden nap két különbözö lányt dukni

napi 40k a lányokra az 280k
maradék 220k/7 egyelő 30 ezer napi szobadij meg költés
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll