Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jun 2014 13:32)
25-30
igen, unblokkoltalak a topig erejéig mert tanulnom kéne és most ezt jobban élvezem
kéne az a poll, mert tévképzetei vannak a gyereknek hogy csak páran utálják, pedig igazából mindenki
de egyébként közösségépítő hatása van annak hogy itt vergődik nap mint nap, abban legalább mind egyetértünk hogy ő jobb lenne ha nem lenne
iktf

Quote (TuskesVanek @ 2 Jun 2014 13:32)
úgy mondod ezt, mintha te lennél itt az ész és az értelem, holott egy idegbeteg vergődőgép vagy, látszik a warnodon, a postjaidon, meg írtad, hogy valami 60 nap suspin voltál
cpt_ghost 2 xD
egy ilyen ember ne hirdesse itt a fejlebbvalóságát, nevetésges, szánalmas, hihetetlen xD
neked még mindig nem esett le, hogy ha neked nem sikerült beilleszkedni, valószínűleg nem velünk van a baj
hihetetlen