d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Kidobnád A Cigányt Aki Jogtalanul Beköltözik > A Házadba Vagy Lakásodba
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 2 2014 05:27am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jun 2014 13:26)
valaki nyisson már egy topikot hogy tüskésnek elkéne-e hagynia a fórumot közvéleménykutatás szintjén, én nem merem megnyitni mert engem már azért is warnolnak hogy kaki nuni fing

2 opció kéne

igen
aztsem tudom kicsoda az mert már az első naptól kezdve blokkolva van

így viszonylag kaphatna egy legit képet arról hogy mindenki utálja


lol vergögy cask XD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 2 2014 05:27am
látod teve, bemyangel is annyira leszarja a fejem, hogy itt vergődik, mint egy idegbeteg

uborka spammeli a képeket, meg írja a tldr-t

totál leszarják a fejem
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2014 05:28am
Quote (TuskesVanek @ 2 Jun 2014 13:27)
látod teve, bemyangel is annyira leszarja a fejem, hogy itt vergődik, mint egy idegbeteg

uborka spammeli a képeket, meg írja a tldr-t

totál leszarják a fejem


érdekes tényleg
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 2 2014 05:28am
Quote (xGurke @ Jun 2 2014 01:20pm)
sziasztok, vanek vagyok, tüskés
ide járok a fórumra, mert mindenki szeret és szívesen lát
amikor 1-2 napig nem jövök fel már mindenki hiányol
miért is blockolna bárki, rendszeresen szállítom az értelmes contentet
és még nyomorék sem vagyok
ja és elmúltam 14 éves, tehát már kinőttem a vergődésből, meg abból, hogy
előadom, hogy letiltottam a fél hunsubot, mégis ide járok nyomorékoskodni


ez
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 2 2014 05:29am
Quote (TuskesVanek @ Jun 2 2014 12:27pm)
látod teve, bemyangel is annyira leszarja a fejem, hogy itt vergődik, mint egy idegbeteg

uborka spammeli a képeket, meg írja a tldr-t

totál leszarják a fejem


senki se mondta hogy leszarjuk a fejed, mi azt mondjuk hogy utálunk mert defektes vagy



Quote (sylke @ Jun 2 2014 12:27pm)
lol vergögy cask XD


folyamatban van
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 2 2014 05:30am
Quote (tevetava @ Jun 2 2014 12:28pm)
érdekes tényleg


ha egy külső ember benéz ide, nem azt látja, hogy omg itt van egy retardált, aki próbál figyelmet szerezni magának, hanem azt, hogy van 5-6 ember, aki saját magának ellentmondva ugrál egy retardálton, és azt hiszi, hogy ezzel ő magasabb szintet képvisel, holott legalább annyira szánalmas, ha nem jobban :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 2 2014 05:32am
Quote (TuskesVanek @ Jun 2 2014 12:30pm)
ha egy külső ember benéz ide, nem azt látja, hogy omg itt van egy retardált, aki próbál figyelmet szerezni magának, hanem azt, hogy van 5-6 ember, aki saját magának ellentmondva ugrál egy retardálton, és azt hiszi, hogy ezzel ő magasabb szintet képvisel, holott legalább annyira szánalmas, ha nem jobban :D


25-30

igen, unblokkoltalak a topig erejéig mert tanulnom kéne és most ezt jobban élvezem


kéne az a poll, mert tévképzetei vannak a gyereknek hogy csak páran utálják, pedig igazából mindenki


de egyébként közösségépítő hatása van annak hogy itt vergődik nap mint nap, abban legalább mind egyetértünk hogy ő jobb lenne ha nem lenne
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 2 2014 05:32am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 2 2014 12:29pm)
senki se mondta hogy leszarjuk a fejed, mi azt mondjuk hogy utálunk mert defektes vagy



úgy mondod ezt, mintha te lennél itt az ész és az értelem, holott egy idegbeteg vergődőgép vagy, látszik a warnodon, a postjaidon, meg írtad, hogy valami 60 nap suspin voltál

cpt_ghost 2 xD

egy ilyen ember ne hirdesse itt a fejlebbvalóságát, nevetésges, szánalmas, hihetetlen xD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2014 05:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jun 2014 13:32)
25-30

igen, unblokkoltalak a topig erejéig mert tanulnom kéne és most ezt jobban élvezem


kéne az a poll, mert tévképzetei vannak a gyereknek hogy csak páran utálják, pedig igazából mindenki


de egyébként közösségépítő hatása van annak hogy itt vergődik nap mint nap, abban legalább mind egyetértünk hogy ő jobb lenne ha nem lenne


iktf :(

Quote (TuskesVanek @ 2 Jun 2014 13:32)
úgy mondod ezt, mintha te lennél itt az ész és az értelem, holott egy idegbeteg vergődőgép vagy, látszik a warnodon, a postjaidon, meg írtad, hogy valami 60 nap suspin voltál

cpt_ghost 2 xD

egy ilyen ember ne hirdesse itt a fejlebbvalóságát, nevetésges, szánalmas, hihetetlen xD


neked még mindig nem esett le, hogy ha neked nem sikerült beilleszkedni, valószínűleg nem velünk van a baj
hihetetlen
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 2 2014 05:35am
Quote (TuskesVanek @ Jun 2 2014 12:32pm)
úgy mondod ezt, mintha te lennél itt az ész és az értelem, holott egy idegbeteg vergődőgép vagy, látszik a warnodon, a postjaidon, meg írtad, hogy valami 60 nap suspin voltál

cpt_ghost 2 xD

egy ilyen ember ne hirdesse itt a fejlebbvalóságát, nevetésges, szánalmas, hihetetlen xD


xD

de engem legalább nem utál mindenki xD és nem megyek vissza abba a közösségbe vergődni nap mint nap ahol a fele ember leszar, a másik fele utál xD és az egyetlen ember aki foglalkozik velem "pozitívan" az egy 27 éves csődtömeg pedofil aki egész nap csak bőg hogy szar az élet xD

na mész is vissza blocklistre mielőtt áttétet kapok a májamra is a postjaidtól
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll