Quote (tevetava @ May 28 2014 03:16pm)
mindig elmondom, hogy szerintem faszság a postblocker
amúgy meg ha idejöttél 2 hónapja, és már leblokkoltál nemtomhány embert, meg mindenki agyrákos, akkor tényleg minek vagy itt, ez itt a jo kérdés nemdebár
nem blokkoltam le mindenkit, csak azokat akik egész nap vergődnek meg a másikat baszogatják
a kérdést inkább feléjük intézd imo