d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hardcore Us East Ladder Expansion Walk Now > Köcsögbnet Még Mindig Nem Enged Europe-n
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 28 2014 08:14am
Quote (ToldiSenior @ 28 May 2014 16:13)
Nem is olyan rossz ez a US EAST - esett egy Biggin's Bonnet a lvl4-es barbicca fejére :)


GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 28 2014 08:14am
IGAZ A HÍR?
VANEK LETILTOTT MINDENKIT?
NEEEE
CSAK EZT
NEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 28 2014 08:16am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 28 2014 08:16am
Quote (TuskesVanek @ 28 May 2014 16:13)
a többi postblokker felhasználót miért nem támadod ilyen vehemensen?

ha már van ilyen lehetőség miért ne használja az ember, legalább megkímélem magam az agyráktól :D


mindig elmondom, hogy szerintem faszság a postblocker
amúgy meg ha idejöttél 2 hónapja, és már leblokkoltál nemtomhány embert, meg mindenki agyrákos, akkor tényleg minek vagy itt, ez itt a jo kérdés nemdebár
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 28 2014 08:18am
csak seenet kell blokkolni mást nem
az valami irdatlan szemét ember
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 28 2014 08:19am
Quote (tevetava @ May 28 2014 03:16pm)
mindig elmondom, hogy szerintem faszság a postblocker
amúgy meg ha idejöttél 2 hónapja, és már leblokkoltál nemtomhány embert, meg mindenki agyrákos, akkor tényleg minek vagy itt, ez itt a jo kérdés nemdebár


nem blokkoltam le mindenkit, csak azokat akik egész nap vergődnek meg a másikat baszogatják

a kérdést inkább feléjük intézd imo
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 28 2014 08:19am
megjött a másik udvari bolond is

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 28 2014 08:20am
Quote (xGurke @ May 28 2014 02:19pm)
megjött a másik udvari bolond is

http://i.imgur.com/pRIyx2c.gif


már dél óta itt vagy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 28 2014 08:22am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 28 2014 08:22am
Quote (Senee @ 28 May 2014 16:20)
már dél óta itt vagy


rekt
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll