Quote (ElCapitano @ May 25 2014 11:12am)
Jah ofc, csak mekkora szívás, hogy nem nézel ki szarul, gazdag vagy de valami nem ok odafent és örökszűz anhero.
r9k-t olvasgattam amugy volt pár értelmes post


Quote (ElCapitano @ May 25 2014 11:15am)
Én is így tolom csak 15 éves családi autó + ázsia centeres cuccok és mégis van barátnőm!
(hidden van csajom post)
látszik hogy nem a pénz és sokszor nemis a kinézet számít (most a kinézetet nem rád értettem lel)
Quote (TrollBoss @ May 25 2014 11:16am)
virított egy kis zsozsettát meg fasza járgányt aztán gondolta nőstények hugyoznak utána :DD
azis az apja pénze volt nem az övé
This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 25 2014 04:18am