d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > An Hero
Prev12345628Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2014 04:11am
Quote (TrollBoss @ 25 May 2014 12:10)
Biztos jött a boneres szöveggel, azt elhajtották folyton a picsába


Tumlbren is ez pörög és azt írják róla a ribancok hogy amúgy nem volt rossz faszi külsőre.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 25 2014 04:12am
Quote (ElCapitano @ May 25 2014 11:11am)
Tumlbren is ez pörög és azt írják róla a ribancok hogy amúgy nem volt rossz faszi külsőre.


attól még lehetett egy tapló geci
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2014 04:12am
Quote (TrollBoss @ 25 May 2014 12:12)
attól még lehetett egy tapló geci


Jah ofc, csak mekkora szívás, hogy nem nézel ki szarul, gazdag vagy de valami nem ok odafent és örökszűz anhero.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 04:14am
Quote (ElCapitano @ May 25 2014 11:08am)
Mondjuk az nem derült ki nekem (a videót most nemtudom megnézni) hogy lekoptatták vagy nem is próbálkozott?


hát akik próbálkoznak azoknak általában sikerül megszerezni amit akarnak előbb utóbb, szóval vagy nemis próbálkozott egyáltalán, vagy csak nagyon keveset és csak a 10/10 szőke csajoknál (de gondolom azoknál sem élőben) akikről folyton beszélt. de amúgy ha valami értelmesebb csajnál úgy kezdesz hogy bmw-m van meg 500$os gucci kardigánom akkor már esélytelen vagy úgyis
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2014 04:15am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 25 May 2014 12:14)
hát akik próbálkoznak azoknak általában sikerül megszerezni amit akarnak előbb utóbb, szóval vagy nemis próbálkozott egyáltalán, vagy csak nagyon keveset és csak a 10/10 szőke csajoknál (de gondolom azoknál sem élőben) akikről folyton beszélt.de amúgy ha valami értelmesebb csajnál úgy kezdesz hogy bmw-m van meg 500$os gucci kardigánom akkor már esélytelen vagy úgyis


Én is így tolom csak 15 éves családi autó + ázsia centeres cuccok és mégis van barátnőm!

(hidden van csajom post)

This post was edited by ElCapitano on May 25 2014 04:15am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 25 2014 04:16am
Quote (ElCapitano @ May 25 2014 11:12am)
Jah ofc, csak mekkora szívás, hogy nem nézel ki szarul, gazdag vagy de valami nem ok odafent és örökszűz anhero.


virított egy kis zsozsettát meg fasza járgányt aztán gondolta nőstények hugyoznak utána :DD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 04:16am
Quote (ElCapitano @ May 25 2014 11:12am)
Jah ofc, csak mekkora szívás, hogy nem nézel ki szarul, gazdag vagy de valami nem ok odafent és örökszűz anhero.


r9k-t olvasgattam amugy volt pár értelmes post






Quote (ElCapitano @ May 25 2014 11:15am)
Én is így tolom csak 15 éves családi autó + ázsia centeres cuccok és mégis van barátnőm!

(hidden van csajom post)



látszik hogy nem a pénz és sokszor nemis a kinézet számít (most a kinézetet nem rád értettem lel)

Quote (TrollBoss @ May 25 2014 11:16am)
virított egy kis zsozsettát meg fasza járgányt aztán gondolta nőstények hugyoznak utána :DD



azis az apja pénze volt nem az övé :d

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 25 2014 04:18am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 25 2014 04:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 25 May 2014 11:58)
http://i.imgur.com/0akDRza.jpg






true gentleman, megkönnyeztem


dat delusion
tegnap óta kb folyamatosan hannibalt nézek és már akaratlanul is pszichoanalizálom amit olvasok(ofc 0 tudás van mögötte de azért érdekes)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2014 04:20am
szerintem fahrii-ra hasonlít
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 25 2014 04:21am
Quote (Saenchai @ May 25 2014 11:20am)
szerintem fahrii-ra hasonlít


fahrii impotens, nem igényli a pinát
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345628Next
Add Reply New Topic New Poll