d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tatto > Normális Topic Kemtől
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 24 2014 01:01pm
Quote (BrN @ 24 May 2014 18:05)
http://www.loudmeyell.com/wp-content/uploads/2013/05/best-tattoos-in-2013-41.jpg

http://99tattoodesigns.net/wp-content/uploads/2013/10/3d-Spiderman-Tattoo.jpg



Ez a stilus kibaszottul tetszik, csak a csavo aki csinalja jo messze lakik, es sokba is kerul (meg tetkokhoz kepest is).
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 24 2014 01:03pm
én is akarok, csak apám nem egyezett bele, szóval várhatok még 1 évet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 24 2014 01:04pm
Quote (MarcusD @ May 24 2014 07:03pm)
én is akarok, csak apám nem egyezett bele, szóval várhatok még 1 évet


delfint a bokádra
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 24 2014 01:07pm
én egy pillangót akarok a belemre csillagokkal
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 24 2014 01:07pm
Az igazi ferfiak a karjukra tetovaltatjak a waifujukat.

Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 24 2014 01:12pm
Quote (Karan2_Returned @ 24 May 2014 21:07)
Az igazi ferfiak a karjukra tetovaltatjak a waifujukat.

http://2.ii.gl/ILKKte_.png



"ok"

This post was edited by SummertimeClothes on May 24 2014 01:12pm
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
May 24 2014 01:14pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 24 2014 01:21pm
Quote (bamboo @ May 24 2014 07:14pm)
http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/fc/75/78/fc7578e73c117b3fe7c376e9d0a6bc5f.jpg


Mária a sekély Balatonban.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 24 2014 01:22pm
Steampunk tetkok elegge nojsz kategoriaban vannak, en is tudom, hogy mit akarok, a hatamra, de meg le kell szedetnem 3 anyajegyet, meg ki kellene kicsit dolgozni, meg meg csoro is vagyok, de egyszer majd megcsinaltatom. A alapotletet valami muvesszel kidolgoztatom, sot lehet tobbel is es akie a legjobben bejon, azt felvarratom.

De amugy oli vouch, ha nincs sajat otleted, csak azert mert yolo&swag, hagyd a picsaba, meg fogod banni, erdemes inkabb varni vele par honapot es atgondolni tenyleg akarod-e, mint, hogy vmi random szart felvarras magadnak, vagy mint gyuros kocsog volt csoporttarsam, 'irt egy verset' es az van az oldalan japanul. Kerdeztem, hogy kivel fordittattad le japanra, volt ismerosod? "Nem, google translate." Ok.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 24 2014 01:33pm
Quote (Baleee @ 24 May 2014 21:22)
Steampunk tetkok elegge nojsz kategoriaban vannak, en is tudom, hogy mit akarok, a hatamra, de meg le kell szedetnem 3 anyajegyet, meg ki kellene kicsit dolgozni, meg meg csoro is vagyok, de egyszer majd megcsinaltatom. A alapotletet valami muvesszel kidolgoztatom, sot lehet tobbel is es akie a legjobben bejon, azt felvarratom.

De amugy oli vouch, ha nincs sajat otleted, csak azert mert yolo&swag, hagyd a picsaba, meg fogod banni, erdemes inkabb varni vele par honapot es atgondolni tenyleg akarod-e, mint, hogy vmi random szart felvarras magadnak, vagy mint gyuros kocsog volt csoporttarsam, 'irt egy verset' es az van az oldalan japanul. Kerdeztem, hogy kivel fordittattad le japanra, volt ismerosod? "Nem, google translate." Ok.


istenem ez az egyik legszánalmasabb dolog amikor felvarratnak valami keleti szöveget(akár indiai, kínai, thai, japán etc) mert az milyen egzotikus
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll