d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pentek Esti Topik
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 22 2014 02:27am
Quote (Senee @ 22 May 2014 08:26)
panelban lakom igy nem tul nagy a fürdö és az ajtotol nincs messze a nappali tvje es ugy szoktam csinalni, hogy odahuzom (mert ilyen gurulos szaron van rajta) az ajtoba
és igy tom nezni mikozbe fürdök


élet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 22 2014 02:28am
Quote (cowding @ May 22 2014 08:12am)
Szetazik a kezed meg a labad + amikor szallsz ki radragad a hab meg a kosz es meg moshatod le magadrol

Nn


wat
lejjebb csúszok, lábam kiteszem, kezemmel fogom a kolát, kiteszem
milyen kosz meg hab ragad?! ilyennel meg nem talalkoztam + folyamatosan leengedem, újrafeltöltöm forróvízzel :XD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 22 2014 02:49am
Quote (Senee @ 22 May 2014 09:26)
panelban lakom igy nem tul nagy a fürdö és az ajtotol nincs messze a nappali tvje es ugy szoktam csinalni, hogy odahuzom (mert ilyen gurulos szaron van rajta) az ajtoba
és igy tom nezni mikozbe fürdök


cool, néha ha hazajutok én is szoktam néha kádból filmezni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 22 2014 02:50am
Quote (text_killer @ May 22 2014 09:04am)
[x] igen

mégis ki a fasznak van arra ideje, hogy megvárja amíg megszárad magától, mikor rohanna már bulizni meg csajozni  B)  B)  B)


B)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 22 2014 02:56am
Ofc, kulonben azna a fürdőszoba. Nameg jobb a zuhanykabin melegében megtorolkoni mint kinnt a 15 fokban. Jo most nyár van igy az utobbi nem szamit.

Amugy mi az a kilépő?

This post was edited by fahrii on May 22 2014 02:56am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 22 2014 03:00am
Quote (fahrii @ 22 May 2014 10:56)
Ofc, kulonben azna a fürdőszoba. Nameg jobb a zuhanykabin melegében megtorolkoni mint kinnt a 15 fokban. Jo most nyár van igy az utobbi nem szamit.

Amugy mi az a kilépő?


egy kis tapadós valami vagy ilyesmi amire kiléphetsz zuhany után és nem csúszik, nem annyira hideg, stb
pl


This post was edited by hedgehogsword on May 22 2014 03:00am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 22 2014 04:40am
Quote (cowding @ 22 May 2014 10:12)
Szetazik a kezed meg a labad + amikor szallsz ki radragad a hab meg a kosz es meg moshatod le magadrol

Nn


nálam alap hogy ha fürdök, akkor utána mindig zuhanyzok egy fél percig, és lemosom magamról a sok szart
bár szerintem nem fürödtem 2 éve
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 22 2014 04:43am
Quote (MarcusD @ May 22 2014 11:40am)
nálam alap hogy ha fürdök, akkor utána mindig zuhanyzok egy fél percig, és lemosom magamról a sok szart
bár szerintem nem fürödtem 2 éve


Nem artana pedig.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 22 2014 04:46am
Quote (MarcusD @ 22 May 2014 11:40)
nálam alap hogy ha fürdök, akkor utána mindig zuhanyzok egy fél percig, és lemosom magamról a sok szart
bár szerintem nem fürödtem 2 éve


szerintem ez mindenkinél alap :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 22 2014 07:54am
Quote (Anarkin @ 22 May 2014 11:46)
szerintem ez mindenkinél alap :D



én előtte szoktam letusolni, hogy a fürdés közben a víz ne legyen koszos, szerintem így értelmesebb
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll