d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Négyesről
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 20 2014 07:30am
egyébként baromira nincsenek körülmények írva, gondolom nem egyesével történne a hadakozás, ha minden egyszerre mindennek nekimegy, 1000 egér beborít és szétrág mindent
megnézem azt a mesterlövészt akinek van 10 másodperce lőni és lelő 1000 egeret

This post was edited by hedgehogsword on May 20 2014 07:31am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 20 2014 07:39am
Quote (hedgehogsword @ 20 May 2014 14:30)
egyébként baromira nincsenek körülmények írva, gondolom nem egyesével történne a hadakozás, ha minden egyszerre mindennek nekimegy, 1000 egér beborít és szétrág mindent
megnézem azt a mesterlövészt akinek van 10 másodperce lőni és lelő 1000 egeret


âtrágják a cipôdet és éc
nyakadba ugranak és lerágják a koponyádig az arcod

ja nem

This post was edited by Anarkin on May 20 2014 07:39am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 20 2014 07:44am
Quote (Anarkin @ 20 May 2014 15:39)
âtrágják a cipôdet és éc
nyakadba ugranak és lerágják a koponyádig az arcod

ja nem


azért megnézném ha 100 egér a torkodnak ugrik mit csinálnál
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 20 2014 07:45am
azért az 50 ragadozó madár eléggé underrated...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 20 2014 07:46am
Quote (Anarkin @ May 20 2014 01:39pm)
âtrágják a cipôdet és éc
nyakadba ugranak és lerágják a koponyádig az arcod

ja nem


sylke vajon a madarakkal lenne vagy ellenük
mert ha velük há attol is összefossa magát hogy röpködnek körülötte protective
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 20 2014 07:47am
én onyxia-val lennék
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 20 2014 07:57am
Quote (hedgehogsword @ 20 May 2014 14:44)
azért megnézném ha 100 egér a torkodnak ugrik mit csinálnál


és odafekszel és bekened a nyakad sajtszósszal, vagy ez a szituáció hogy következik be? xD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 20 2014 08:00am
Quote (Anarkin @ 20 May 2014 15:57)
és odafekszel és bekened a nyakad sajtszósszal, vagy ez a szituáció hogy következik be? xD




sikerült értelmezni a szöveget a képen
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 20 2014 08:00am
Anarkin was slain by a sylke!
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 20 2014 08:04am
Quote (sylke @ 20 May 2014 15:00)
http://3.ii.gl/zPtOe8.png

sikerült értelmezni a szöveget a képen


szóval ez feltételezi hogy ezek génmódosított ugróegerek
pont ezt látom én is odaírva

ez legalább olyan értelmes mint hogy marci elrepül a madarakkal parancsszóra :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll