Quote (Psyclon @ May 18 2014 01:27pm)
Szeletelt kenyér ^^ eszembe jutott hogy egyik exem nem tudott kenyeret vágni, mert csak előre szeletelt kenyeret vetek mindig.
Amúgy a végétől haladok a másik végéig.
/mondjuk mar másfél hónapja nem ettem kenyeret. /
én még nem találkoztam nővel aki rendesen kenyeret tud vágni, viccen kívül
mindegyik szerencsétlen volt, mostani barátnőm a legjobb eddig a konyhában de mikor elkezdett kenyeret vágni inkább kivettema kezéből mielött lereszeli a csuklóját v nemtom
de lehet h csak azok a nők voltak nyomik (a kövérségük és ocsmányságuk mellett) akikkel én találkoztam