d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev12345629Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2014 06:25am
Quote (Rawen @ May 18 2014 01:24pm)
inkább fizetek +50 forintot mint hogy még ezzel szarakodjak


akkor jó helyzetben vagy
spec én is preferálom a házi kenyeret-mert sokkla finomabb és egészségesebb (bolti kenyérből megeszek 4 szeletet reggelre és fél óra múlva korog a hasam, háziból megeszek kettőt és meg se tudok mozdulni)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 06:26am
Quote (Vismajor @ 18 May 2014 14:25)
akkor jó helyzetben vagy
spec én is preferálom a házi kenyeret-mert sokkla finomabb és egészségesebb (bolti kenyérből megeszek 4 szeletet reggelre és fél óra múlva korog a hasam, háziból megeszek kettőt és meg se tudok mozdulni)


ja, elég jó, ha az embernek van munkahelye és csak magára kell költeni, nn barátnő meg hasonló dolgok
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 18 2014 06:27am
Szeletelt kenyér ^^ eszembe jutott hogy egyik exem nem tudott kenyeret vágni, mert csak előre szeletelt kenyeret vetek mindig.
Amúgy a végétől haladok a másik végéig.

/mondjuk mar másfél hónapja nem ettem kenyeret. /
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 18 2014 06:27am
Quote (Vismajor @ May 18 2014 01:25pm)
akkor jó helyzetben vagy
spec én is preferálom a házi kenyeret-mert sokkla finomabb és egészségesebb (bolti kenyérből megeszek 4 szeletet reggelre és fél óra múlva korog a hasam, háziból megeszek kettőt és meg se tudok mozdulni)


ez.

bolti kenyér fos, kivéve talán a Kárpát Kenyeret, de azt kevés helyen kapni, úgyhogy általában magunknak sütjük, sokkal finomabb
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 18 2014 06:27am
Vegenel ofc
Ha kettevagod akkor 2 feluleten szarad meg
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 06:28am
Quote (cowding @ 18 May 2014 14:27)
Vegenel ofc
Ha kettevagod akkor 2 feluleten szarad meg


wat, nekem soha nem szárad meg, nem kell csomagolás nélkül kint hagyni az asztalon
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2014 06:31am
Quote (Psyclon @ May 18 2014 01:27pm)
Szeletelt kenyér ^^ eszembe jutott hogy egyik exem nem tudott kenyeret vágni, mert csak előre szeletelt kenyeret vetek mindig.
Amúgy a végétől haladok a másik végéig.

/mondjuk mar másfél hónapja nem ettem kenyeret. /


én még nem találkoztam nővel aki rendesen kenyeret tud vágni, viccen kívül
mindegyik szerencsétlen volt, mostani barátnőm a legjobb eddig a konyhában de mikor elkezdett kenyeret vágni inkább kivettema kezéből mielött lereszeli a csuklóját v nemtom

de lehet h csak azok a nők voltak nyomik (a kövérségük és ocsmányságuk mellett) akikkel én találkoztam
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 18 2014 06:33am
Quote (Vismajor @ 18 May 2014 13:31)
én még nem találkoztam nővel aki rendesen kenyeret tud vágni, viccen kívül
mindegyik szerencsétlen volt, mostani barátnőm a legjobb eddig a konyhában de mikor elkezdett kenyeret vágni inkább kivettema  kezéből mielött lereszeli a csuklóját v nemtom

de lehet h csak azok a nők voltak nyomik (a kövérségük és ocsmányságuk mellett) akikkel én találkoztam


Mondjuk ebben lehet valami :D
Member
Posts: 58
Joined: May 17 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 18 2014 06:35am
yoyolander
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 18 2014 06:37am
>>>
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345629Next
Add Reply New Topic New Poll