Ez igen, ez a konstruktív hozzáállás!
Velem is ez a helyzet:
1. Legszívesebben barbár, azzal elég ügyesen tolom, és már nyomtam vele ladderreset-rush-ot
2. Második a sorceress, azzal is voltam már reset teamben -- én voltam a Lightning Sorc és Keyfinder
3. Harmadik a necro - ezzel még nem toltam, de láttam egy elég ügyes necrot reset team-ben LoL RoFL
4. Végül a pala - ezzel elég ügyetlen lennék, csak végszükség esetén -- itt még a skilleket is kérdezgetni kellene "Most mire kell raknom???"
Pár nap múlva le lehetne osztani a karaktereket

Hozzal barbot azzal senki se szokott jatszani mert kicsit uncsi a vegere a leapeles.
En asszem palaval leszek.