d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev12345639Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 15 2014 03:35pm
Quote (ToldiSenior @ May 15 2014 11:18pm)
Olyan team lenne ideális, ahol kedd este meg egész éjjel nyomjuk (Hell Baalrunok, esetleg egy torch), aztán szerda meg csüt este is mondjuk 18h-24h, lehetőleg legyen torch mindenkinek, aztán alvás, munka, suli stb (napközben esetleg aki ráér, baalrun csatornák stb). Pénteken meg eladjuk a karikat (vagy a cuccokat), aztán péntek este RL (mindenki menjen csajozni, bulizni stb), és fél év múlva restart :)


irj ra dihepre, tuti benne lenne.
meg nerd8 is
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 15 2014 07:56pm
Quote (ToldiSenior @ May 15 2014 11:18pm)
Olyan team lenne ideális, ahol kedd este meg egész éjjel nyomjuk (Hell Baalrunok, esetleg egy torch), aztán szerda meg csüt este is mondjuk 18h-24h, lehetőleg legyen torch mindenkinek, aztán alvás, munka, suli stb (napközben esetleg aki ráér, baalrun csatornák stb). Pénteken meg eladjuk a karikat (vagy a cuccokat), aztán péntek este RL (mindenki menjen csajozni, bulizni stb), és fél év múlva restart :)


A pentek esti reszet vallalom
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 16 2014 01:57am
lehetséges, hogy csatlakozom, jó móka lenne egy nyolcas csapat.

az összeállítással kapcsolatban kis változtatás javasolnék. necro szvsz totál felesleges, p8-nál nem sokat ér a CE, a summonok is nagyon lassítják a gamet, helyette inkább druidot vinnék oakkal és medvével tanknak.

3 sorc szintén felesleges, 2 blizzard bőven elég, az le tud fedni egy képernyőt, harmadik sorc helyett inkább javazont vinnék.

auráknál én úgy tudom, hogy maximum 5 aura lehet aktív egyszerre, szal erre is érdemes odafigyelni.


Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 16 2014 02:00am
Quote (TuskesVanek @ May 16 2014 09:57am)
lehetséges, hogy csatlakozom, jó móka lenne egy nyolcas csapat.

az összeállítással kapcsolatban kis változtatás javasolnék. necro szvsz totál felesleges, p8-nál nem sokat ér a CE, a summonok is nagyon lassítják a gamet, helyette inkább druidot vinnék oakkal és medvével tanknak.

3 sorc szintén felesleges, 2 blizzard bőven elég, az le tud fedni egy képernyőt, harmadik sorc helyett inkább javazont vinnék.

auráknál én úgy tudom, hogy maximum 5 aura lehet aktív egyszerre, szal erre is érdemes odafigyelni.


sajnos csak a leirt karik kellenek, sry
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 16 2014 02:02am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 16 2014 09:00am)
sajnos csak a leirt karik kellenek, sry


kk
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 16 2014 02:12am
Quote (ToldiSenior @ 15 May 2014 21:18)
Ez igen, ez a konstruktív hozzáállás!
Velem is ez a helyzet:
1. Legszívesebben barbár, azzal elég ügyesen tolom, és már nyomtam vele ladderreset-rush-ot
2. Második a sorceress, azzal is voltam már reset teamben  -- én voltam a Lightning Sorc és Keyfinder
3. Harmadik a necro - ezzel még nem toltam, de láttam egy elég ügyes necrot reset team-ben LoL RoFL
4. Végül a pala - ezzel elég ügyetlen lennék, csak végszükség esetén -- itt még a skilleket is kérdezgetni kellene "Most mire kell raknom???"

Pár nap múlva le lehetne osztani a karaktereket :)


Hozzal barbot azzal senki se szokott jatszani mert kicsit uncsi a vegere a leapeles.

En asszem palaval leszek.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 16 2014 02:36am
Quote (putincykavodka @ May 16 2014 02:56am)
A pentek esti reszet vallalom


szerintem bereljetek kis koreaiakat hogy jatszanak helyettetek, ti meg addig kurwak+kokain

egy pillantra elgondolkoztam rajta hogy letoltom, de a komolytalansagotok eltantoritott
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 16 2014 02:41am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 16 2014 10:36am)
szerintem bereljetek kis koreaiakat hogy jatszanak helyettetek, ti meg addig kurwak+kokain

egy pillantra elgondolkoztam rajta hogy letoltom, de a komolytalansagotok eltantoritott


Sajnalom, oregszunk mi is)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 16 2014 04:43am
játszik veled a halál
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 16 2014 06:55am
ujraindicsák?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345639Next
Add Reply New Topic New Poll