d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi Az A Pc Jatek Ami Meg Mindig Lekot?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
May 14 2014 01:39am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2014 01:45am
néha mikor tükörbenézek (meztelenyül fürdéskor) hánynom kell magamtól
igy mondom magamnak h mi a faszért nem döglesz már meg te sazr
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 14 2014 01:51am
Quote (Senee @ May 14 2014 07:45am)
néha mikor tükörbenézek (meztelenyül fürdéskor) hánynom kell magamtól
igy mondom magamnak h mi a faszért nem döglesz már meg te sazr


néha kicsit majdnem sajnállak, de aztán elolvasom 1 postodat és huss

>suliban nincs postblocker
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 14 2014 01:51am
Quote (Senee @ 14 May 2014 08:45)
néha mikor tükörbenézek (meztelenyül fürdéskor) hánynom kell magamtól
igy mondom magamnak h mi a faszért nem döglesz már meg te sazr


Fiatal vagy, meg semminek sincs vege. Csak akkor van vege ha nem vagy hajlando kuzdeni.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 14 2014 01:52am
cs,d2,wow.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 14 2014 02:05am
imperium galactica 1

de tobbnyire amikor nekiallok, a vegjatekhoz mar nincs kedvem, 8439274 dargslan bolygot elfoglalni, es megsemmisiteni, mert kulonben sose vegzel
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 14 2014 02:16am
Quote (dunaicapa @ 14 May 2014 08:36)
dungeon keeper 2


hmm, regi nagy masik kedvencem, nekem az elso resze, hd moddal + custom mapekkel (irtozatosan k nehezek, deeper dungeons hozza kepest gyerekjatek)

Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 14 2014 02:18am
hosszútávon már kb semmi nem köt le.

néha 1-1 dota/cs és így ennyi.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2014 02:22am
Quote (Nerz8 @ 14 May 2014 10:18)
hosszútávon már kb semmi nem köt le.

néha 1-1 dota/cs és így ennyi.


de az is csak akkor, ha orosz stackel vagy
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 14 2014 05:48am
Quote (TuskesVanek @ 14 May 2014 07:36)
egyik haverom masszívan wowozik (2 év alatt +15 kiló stb. :D) és mondta, hogy járt olyan szerveren, ahol full beleéléssel tolták, bement egy kocsmába, egy törpe meg ott állt a tűzben, hogy ő meg akar halni, mert semmit nem ér az élete, a többi player meg próbálta lebeszélni xD


Quote (Senee @ 14 May 2014 07:39)
én 4 év alatt 38 kilo
:XD

de totally worth it


Szánalmas.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll