Quote (TuskesVanek @ 14 May 2014 07:36)
egyik haverom masszívan wowozik (2 év alatt +15 kiló stb. :D) és mondta, hogy járt olyan szerveren, ahol full beleéléssel tolták, bement egy kocsmába, egy törpe meg ott állt a tűzben, hogy ő meg akar halni, mert semmit nem ér az élete, a többi player meg próbálta lebeszélni xD
Quote (Senee @ 14 May 2014 07:39)
én 4 év alatt 38 kilo
:XD
de totally worth it
Szánalmas.