Quote (putincykavodka @ 12 May 2014 16:23)
Amugy nemtom itt postolok fele mer nem fogja fel, hogy az erettsegizok nagy resze nem azt hallotta, amit most te, de a cikkben is le van irva, dehat hunsub/10 nem tudom mit vartam
Meg nem tudom milyen szintunek kene lennie egy angol emeltnek, de aki nem szokott filmeket nezni/hallgatni angolul es nem szokott hozza a fule, tobbfele kiejteshez, teljesen megertem, hogy egy kurva szot nem ert ebbol a buzi akcentusbol amivel itt beszelnek
Belegondoltam hogy mi lenne akkor ha skót vagy ír akcentusos angol szöveget raknának be.
Mindenki sírva menne ki a teremből mert azt se tudnák hogy milyen nyelven beszéltek. Szerintem teljesen normális akcentus volt, kicsit ilyen queen's english amit természetesen nem sok helyen fognak hallani a világban de hát érettségi/10