d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topik Prau Angolosoknak
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 12 2014 10:23am
Amugy nemtom itt postolok fele mer nem fogja fel, hogy az erettsegizok nagy resze nem azt hallotta, amit most te, de a cikkben is le van irva, dehat hunsub/10 nem tudom mit vartam
Meg nem tudom milyen szintunek kene lennie egy angol emeltnek, de aki nem szokott filmeket nezni/hallgatni angolul es nem szokott hozza a fule, tobbfele kiejteshez, teljesen megertem, hogy egy kurva szot nem ert ebbol a buzi akcentusbol amivel itt beszelnek
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 12 2014 10:26am
please you


amúgy nem olyan rossz minőségű
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 12 2014 10:28am
Quote (putincykavodka @ May 12 2014 05:23pm)
Amugy nemtom itt postolok fele mer nem fogja fel, hogy az erettsegizok nagy resze nem azt hallotta, amit most te, de a cikkben is le van irva, dehat hunsub/10 nem tudom mit vartam
Meg nem tudom milyen szintunek kene lennie egy angol emeltnek, de aki nem szokott filmeket nezni/hallgatni angolul es nem szokott hozza a fule, tobbfele kiejteshez, teljesen megertem, hogy egy kurva szot nem ert ebbol a buzi akcentusbol amivel itt beszelnek


Gondolom közepfok, azon a szinten ezt siman meg kene hogy ertse valakinek. Ha valaki meg ertene, de nem hallja akkor felteszi a kezet, hogy rossz a hallasa, es akkor biztos közelebb ültetik a magnohoz.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 12 2014 10:29am
Quote (putincykavodka @ 12 May 2014 16:23)
Amugy nemtom itt postolok fele mer nem fogja fel, hogy az erettsegizok nagy resze nem azt hallotta, amit most te, de a cikkben is le van irva, dehat hunsub/10 nem tudom mit vartam
Meg nem tudom milyen szintunek kene lennie egy angol emeltnek, de aki nem szokott filmeket nezni/hallgatni angolul es nem szokott hozza a fule, tobbfele kiejteshez, teljesen megertem, hogy egy kurva szot nem ert ebbol a buzi akcentusbol amivel itt beszelnek


Belegondoltam hogy mi lenne akkor ha skót vagy ír akcentusos angol szöveget raknának be.
Mindenki sírva menne ki a teremből mert azt se tudnák hogy milyen nyelven beszéltek. Szerintem teljesen normális akcentus volt, kicsit ilyen queen's english amit természetesen nem sok helyen fognak hallani a világban de hát érettségi/10
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 12 2014 10:31am
teljesen érthető.

Quote (Smat @ May 12 2014 05:29pm)
Belegondoltam hogy mi lenne akkor ha skót vagy ír akcentusos angol szöveget raknának be.
Mindenki sírva menne ki a teremből mert azt se tudnák hogy milyen nyelven beszéltek. Szerintem teljesen normális akcentus volt, kicsit ilyen queen's english amit természetesen nem sok helyen fognak hallani a világban de hát érettségi/10


vagy ausztrált, az lenne a tuti

This post was edited by TuskesVanek on May 12 2014 10:31am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 12 2014 10:33am
Quote (TuskesVanek @ May 12 2014 04:31pm)
teljesen érthető.



vagy ausztrált, az lenne a tuti


ja, kengu-kengu, tut-tut X:FDXGX:GX
azt jelenti jonapot kivánok
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 12 2014 10:34am
Quote (Smat @ 12 May 2014 18:29)
Belegondoltam hogy mi lenne akkor ha skót vagy ír akcentusos angol szöveget raknának be.
Mindenki sírva menne ki a teremből mert azt se tudnák hogy milyen nyelven beszéltek. Szerintem teljesen normális akcentus volt, kicsit ilyen queen's english amit természetesen nem sok helyen fognak hallani a világban de hát érettségi/10


a lenyeg hogy te nem vagy elszallva magadtol
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 12 2014 10:37am
Quote (GoreKnight9 @ May 12 2014 05:34pm)
a lenyeg hogy te nem vagy elszallva magadtol


Sok foci karos hatasa. Unokatesom aki 4x probalkozott meg a közepiskola elsö osztalyaval is azt mondta hogy tul jo a sulihoz, es inkabb elment profi focistanak.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 12 2014 10:38am
Quote (Smat @ 12 May 2014 17:29)
Belegondoltam hogy mi lenne akkor ha skót vagy ír akcentusos angol szöveget raknának be.
Mindenki sírva menne ki a teremből mert azt se tudnák hogy milyen nyelven beszéltek. Szerintem teljesen normális akcentus volt, kicsit ilyen queen's english amit természetesen nem sok helyen fognak hallani a világban de hát érettségi/10


köszönjük, most már elég lesz
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 12 2014 10:40am
Hat most rakerestem youtubeon csak ennyire hogy australian accent, meg utana meg random nezegettem videikat amit youtube felajanlott, mindegy, csak angolul beszeljenek benne, mindet jobban erteni mint ezt az erettsegis szart
Np, nem is nezegetem tovabb a topikot, de azert azt meg itthagynam, hogy aki szerint ez fair erettsegi volt, az vagy annyira jo angolbol hogy mar nem tudja megkulonboztetni a sajat szintjet egy 18 eves erettsegizojetol, hogy neki mit kene tudnia, vagy csak szimplan fogyatekos.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll