d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Holnap Ha Megkérdezik... > Topic
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 11 2014 02:13pm
Quote (ace07 @ 11 May 2014 19:50)
nem


Quote (Saenchai @ 11 May 2014 20:48)
hát nem tudom, ha én alkalmazottat keresnék, inkább 1 olyan kéne, aki precíz, mint 1 gép, nem pedig olyan, aki leadás előtt 1 órával gyorsan nekiül összebaszni valamit


nem gondoltam volna hogy ez úgy jön át hogy komolyan írtam

szóval nem, nem írtam komolyan
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 11 2014 02:16pm
Quote (jarabekg @ 11 May 2014 22:06)
meh mindegy, azt hittem bajcli kerdezett hulyeseget, de csak nerc volt az


ugrottal MI
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 11 2014 02:29pm
holnap majd beszélgetést kezdeményezek, hogy mit gondolnak arról, hogy Aurelio nyerte a Való Világ 6 fináléját

Quote (Anarkin @ 11 May 2014 21:13)
nem gondoltam volna hogy ez úgy jön át hogy komolyan írtam

szóval nem, nem írtam komolyan


azzal lehetett a gond, hogy nem angolul írtad
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 11 2014 02:32pm
Quote (bajcli @ May 11 2014 08:03pm)
ezzel szurik azokat, akik ahhoz is tul hulyek, hogy standard bullshitet adjanak elo


tehát ez már érték ha valaki hazudik
aki meg becsületes és őszinte az meg hülye
gg
ezért tart a világ ott ahol
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 11 2014 02:33pm
Quote (Senee @ 11 May 2014 22:32)
tehát ez már érték ha valaki hazudik
aki meg becsületes és őszinte az meg hülye
gg
ezért tart a világ ott ahol


This is why we can't have nice things :c
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 11 2014 02:35pm
Quote (GoreKnight9 @ May 11 2014 08:33pm)
This is why we can't have nice things :c


de tényleg

és emberek így nőnek fel, ebben
és ez lesz nekik a normális

meg az, hogy le kell szarni másokat, eltaposni, átgázolni, hazudni és minél nagyobb hatalomra tenni szert

gondol csak bele mekkora hype van a wall street farkasa körül aztán az is csak erről szól a sok hüje fiatal meg hogy rajong ezért az értékrendért
az ilyen szemét lol meg dota játékokról nem is beszélve, ahol semmi más nem lényeg csak csúcsra törni a többieket eltaposva
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 11 2014 02:38pm
Quote (Senee @ 11 May 2014 22:35)
de tényleg

és emberek így nőnek fel, ebben
és ez lesz nekik a normális

meg az, hogy le kell szarni másokat, eltaposni, átgázolni, hazudni és minél nagyobb hatalomra tenni szert

gondol csak bele mekkora hype van a wall street farkasa körül aztán az is csak erről szól a sok hüje fiatal meg hogy rajong ezért az értékrendért
az ilyen szemét lol meg dota játékokról nem is beszélve, ahol semmi más nem lényeg csak csúcsra törni a többieket eltaposva


ezert passzianszozok 24/7 egy sotet szobaban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 11 2014 02:39pm
Quote (GoreKnight9 @ May 11 2014 08:38pm)
ezert passzianszozok 24/7 egy sotet szobaban


nem az, de gondolj bele azokba a birkulat emberekbe akik ilyen ösztönlények és nem fogják ezt fel
és rajonganak a wall street farkasáért h mekkora jo film meggazdagodni kurvázni átgázolni másokon leszarni mindent
hova tart ez a szemét világ
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 11 2014 02:42pm
Quote (jarabekg @ 11 May 2014 21:06)
meh mindegy, azt hittem bajcli kerdezett hulyeseget, de csak nerc volt az


NA MONDJAD

This post was edited by Nerz8 on May 11 2014 02:42pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 11 2014 02:42pm
Quote (Senee @ 11 May 2014 22:39)
nem az, de gondolj bele azokba a birkulat emberekbe akik ilyen ösztönlények és nem fogják ezt fel
és rajonganak a wall street farkasáért h mekkora jo film meggazdagodni kurvázni átgázolni másokon leszarni mindent
hova tart ez a szemét világ


egy mocsok ferto
turni kell ameddig tudod
aztan vegyel valami gepfegyvert es kev1/1 gg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll