Quote (Senee @ May 15 2014 07:59pm)
igen meg postolni kellett volna a teljes munkaköri leírást, mert ez így nem hivatalos
meg hát mi a munkáltató haszna ezen?!?!? lol tiszta hülye kérdés
ha ennyit nem is fizettek erte, de olvastam hasonlo kiserletekrol
nem pont ez, de hasonlo, es jol fizettek