d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keziras Topic > Nem Csak Fogyatekosoknak
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 10 2014 04:02pm
Quote (josheide @ 11 May 2014 00:02)
http://i59.tinypic.com/20i9sac.jpg

itt az enyem, a pluszpontjaimrol lemondok a most erettsegizo barataim javara.


úgy érzem OP csalt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 10 2014 04:03pm
Quote (RRC @ 10 May 2014 23:02)
úgy érzem OP csalt


Hogyan? :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 10 2014 04:04pm
Quote (josheide @ 11 May 2014 00:02)
http://i59.tinypic.com/20i9sac.jpg

itt az enyem, a pluszpontjaimrol lemondok a most erettsegizo barataim javara.


nem a barátnődnek kell megírnia
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 10 2014 04:05pm
Quote (Rawen @ 10 May 2014 23:04)
nem a barátnődnek kell megírnia


Anarkine imo sokkal noiesebb. Meg Jarae is nagyon kecses.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 10 2014 04:06pm
Quote (josheide @ 11 May 2014 00:05)
Anarkine imo sokkal noiesebb. Meg Jarae is nagyon kecses.


akkor szerintem az enyémen röhögni fogtok, de lusta vagyok ma már lemenni a földszintre a cuccaimért
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 10 2014 04:07pm
Quote (josheide @ May 10 2014 11:02pm)
http://i59.tinypic.com/20i9sac.jpg

itt az enyem, a pluszpontjaimrol lemondok a most erettsegizo barataim javara.


tök szépen írsz lel
e: itt az enyém, lassan írva


This post was edited by Vismajor on May 10 2014 04:08pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 10 2014 04:08pm
Quote (RRC @ 10 May 2014 23:06)
akkor szerintem az enyémen röhögni fogtok, de lusta vagyok ma már lemenni a földszintre a cuccaimért


meg proof, valami vazlatom



Quote (Vismajor @ 10 May 2014 23:07)
tök szépen írsz lel


koszi
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 10 2014 04:09pm
Quote (josheide @ May 10 2014 11:08pm)
meg proof, valami vazlatom

http://i61.tinypic.com/o5rr6s.jpg



koszi


tiptoplel de ismán oda adnám a plusz pontjaim azért hogy így írjak lol :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 10 2014 04:10pm
Quote (josheide @ 11 May 2014 00:08)
meg proof, valami vazlatom

http://i61.tinypic.com/o5rr6s.jpg



koszi


és milyen gyorsan irsz? mert az is számit
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 10 2014 04:10pm
Quote (Vismajor @ 10 May 2014 23:09)
tiptoplel de ismán oda adnám a plusz pontjaim azért hogy így írjak lol :D


Nem kellenek a pluszpontjaid, es igazabol remlem hogy sikerul a Corvinus / elte /akarhova akarsz is menni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll