d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bit érme / Doge érme
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 08:39am
Quote (putincykavodka @ May 8 2014 02:33pm)
Ezert tart ott a vilag ahol
Adssfssfs
Beledrugtak egyszer es most te is ezt csinalod masokkal
Resze vagy a vilag gonosz gepezetenek te is
Kosz sene


tévedés
azokkal csinálom ezt akik ienek

ha én gazdag lennék milliárdos én is leszarnék másokat
de legalább nem rugdalnám őket tovább a nyomorukban
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 8 2014 09:01am
nektek amugy van?
ahogy nezem elegge felment az ara ennek a szarnak
venni kellett volna :S
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 09:07am
nekem van 226 v mennyi bitconinom
de már rég nem voltam fent miota megszünt azopva
direkt irtam egybe az az-al mert ha külön irom rámjön az fbi


rohadt anynynominus vagy fbi aki tönkretette :c
azota nincs honnan töltsem az uj videokat
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 8 2014 01:17pm
1. Kérdezd meg, hogy mibe érdemes fektetni
2. Ha szeretne valaki saját cryptocurrency-t bevezetni, ahhoz mik a lépések és ő hogyan csinálná
3. Szerinte mekkora esély van arra, hogy értéktelen lesz vagy arra, hogy kurva sokat fog érni
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 8 2014 01:21pm
Quote (Senee @ May 8 2014 04:07pm)
nekem van 226 v mennyi bitconinom


az 20 millió forint
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2014 01:24pm
Quote (ace07 @ May 8 2014 07:17pm)
1. Kérdezd meg, hogy mibe érdemes fektetni
2. Ha szeretne valaki saját cryptocurrency-t bevezetni, ahhoz mik a lépések és ő hogyan csinálná
3. Szerinte mekkora esély van arra, hogy értéktelen lesz vagy arra, hogy kurva sokat fog érni


okés
2. kérdésre én is tudok válaszolni : kurva nehéz ilyet programozni :D

This post was edited by xGurke on May 8 2014 01:24pm
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 8 2014 01:25pm
Quote (ace07 @ May 8 2014 08:17pm)
1. Kérdezd meg, hogy mibe érdemes fektetni
2. Ha szeretne valaki saját cryptocurrency-t bevezetni, ahhoz mik a lépések és ő hogyan csinálná
3. Szerinte mekkora esély van arra, hogy értéktelen lesz vagy arra, hogy kurva sokat fog érni


1. nem tudja
2. ez ket kattintas googleval
3. ezt sem tudja
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 8 2014 01:26pm
Quote (xGurke @ 8 May 2014 20:24)
okés
2. kérdésre én is tudok válaszolni : kurva nehéz ilyet programozni :D


Igen de kíváncsi vagyok, hogy mit mond egy szaki a témában. pl.: ismer egy marék indiait akik 30 dollárért lekódolják stb

Quote (daneeka10 @ 8 May 2014 20:25)
1. nem tudja
2. ez ket kattintas googleval
3. ezt sem tudja


Igen de mivel ő ért hozzá feltételezem ennél részletesebb választ ad és feldob néhány érdekes gondolatot.

This post was edited by ace07 on May 8 2014 01:27pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2014 01:27pm
Quote (daneeka10 @ May 8 2014 07:25pm)
1. nem tudja
2. ez ket kattintas googleval
3. ezt sem tudja


hát most lemásolhatod a bitcoin kódját és elnevezed fasz coinnak, de attól még nem lesz semmi új benne

Quote (ace07 @ May 8 2014 07:26pm)
Igen de kíváncsi vagyok, hogy mit mond egy szaki a témában. pl.: ismer egy marék indiait akik 30 dollárért lekódolják stb



Igen de mivel ő ért hozzá feltételezem ennél részletesebb választ ad és feldob néhány érdekes gondolatot.



megkérdezem majd mindenképp
két hét múlva csütörtökön lesz

This post was edited by xGurke on May 8 2014 01:28pm
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 8 2014 01:33pm
Quote (ace07 @ May 8 2014 08:26pm)
Igen de kíváncsi vagyok, hogy mit mond egy szaki a témában. pl.: ismer egy marék indiait akik 30 dollárért lekódolják stb



Igen de mivel ő ért hozzá feltételezem ennél részletesebb választ ad és feldob néhány érdekes gondolatot.


ha tudna nem mondana el, ha tudna belole penzt csinalni nem utazna minden fos helyre neckbeard alomvilag faszsagokrol prezentalgatni, ha megis mondana valamit az azert van mert hugyer-szarert bevasarolt belole jo regen amikor szart ert az adott coin

igy belegondolva lehet csinalt valami altcoint es azt nepszerusiti tobek kozt a vilagban es azert utazik

csak es kizarolag early adopterek csinaltak ebbol penzt vagy par baszott nagy ingadozasnal veletlen szerencsesek de pont az egesz meggazdagodasi dolgot baszna el azzal ha megmondana mibe kell fektetni
anno litecoinon kerestem penzt btw
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll