Quote (Haarder @ 7 May 2014 18:25)
A D3-at megvettem, leültem, játszottam, de nem jött át az amit vártam tőle.
Idéző jelben a D2-n nőttem fel és sokáig nem játszottam vele, de most megjött
a kedvem egy kis nosztalgiához!
Nem vagyok retardált, normálisan próbáltam meg itt indítani... de a sok tényleg retardált nem bírt magával....
Most csak simán adom a lovat alájuk és látod sikerül...
Néha, nagyon néha, egy évben egyszer talán szokott lenni ilyen low level walk+pvp, akik itt subon vannak tuti nem játszanak, de talán más magyarok még igen, őket kérdezd meg esetleg hátha van szabad helyük és játszanának veled.