d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Okostelefon/valami Kerdes > Konyvolvasas + Terkep
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 9 2014 03:38am
Quote (ace07 @ May 8 2014 09:00pm)
Jól hangzik.

Részben vonattal?

http://regi.1000ut.hu/alt-transzvasut.htm


Moszkvából vonattal, oda repulovel. Omszk - Novosibirsk - Krasnoyarsk - Irkutszk, innen meg nem tudom hogyan megyek Mongoliaba(ill vannak lehetseges alternativak is, attol fuggoen hogy onnan hogyan jutok haza)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 9 2014 04:07am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 9 2014 09:38am)
Moszkvából vonattal, oda repulovel. Omszk - Novosibirsk - Krasnoyarsk - Irkutszk, innen meg nem tudom hogyan megyek Mongoliaba(ill vannak lehetseges alternativak is, attol fuggoen hogy onnan hogyan jutok haza)


mi vagy te nagykövet
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 9 2014 03:36pm
Quote (Senee @ May 9 2014 10:07am)
mi vagy te nagykövet


magyar vandor
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll