d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vonalkövető Program Egérre
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2014 08:00am
Quote (Anarkin @ May 7 2014 01:39pm)
végülis megírhatom,

kell egy megbeszélés ahol feltárod a pontos felhasználói igényeket,
ezután majd adok egy ajánlatot amit ha elfogadsz akkor kitöltünk egy szándéknyilatkozat, majd szerződést,
és 3 nap múlva át is veheted ha megvan a teljesítési


de nagy jampi vagy
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 7 2014 09:14am
Quote (Ghostmasterq @ May 7 2014 12:40pm)
csoro egyeteista vagyok, mit varsz tolem :s


vesed hany van?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 7 2014 09:26am
azt olvastam, hogy vonalkövető program estére
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 7 2014 02:14pm
adobe illustrator miert nem jo? az vector-based. azt csinalsz vele amit akarsz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2014 02:15pm
Quote (Eoghan @ 7 May 2014 22:14)
adobe illustrator miert nem jo? az vector-based. azt csinalsz vele amit akarsz


mert az nem autocad
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 7 2014 03:09pm
hat ez bizony autocad lesz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 03:42pm
rezboru gecik, miattatok nem lehetnek szep dolgaim
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 8 2014 12:31am
Spybike
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 01:02am
byspike
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 8 2014 03:29am
Quote (Makkertest @ 8 May 2014 08:31)
Spybike


:DDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll