d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Lett Az érettségid?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 6 2014 05:43am
magyar 60
matek 73
töri 80
angol 83
info 75 emelten meg 6x valamennyi nem emlékszem

nem vettem valami komolyan, összesen tanultam 2 napot magyar+ töri szóbelire együtt ( az öt év középiskolát beleértve )


bmes közép angolom van, 83%os lett

This post was edited by anyd on May 6 2014 05:45am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 6 2014 05:51am
Quote (xGurke @ 6 May 2014 11:55)
azért emeltem ki, hogy aki emlékszik a sztorimra az röhögjön
aki nem emlékszik:
megcsináltam az összes feladatot, mondom ez legrosszabb esetben is 95%
fel kell tölteni hálózatra
feltöltöm
kikapcsolom a gépet
tanár szól, hogy eltűntek a fájlaim
mondom mi
nem tudják visszaszerezni, mert elbaszódott a hálózat amikor felraktam és amúgy is egyből véglegesen törlődik minden a hálózatról, ha ott törlődik valami, nincs lomtár
van fél órád
gl


bazdmeg :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 6 2014 05:55am
magyar kozep 96%
matek kozep 97%
tori emelt 82%
angol emelt 90%
valasztott meg nemet kozep nyelvvizsga miatt 100%

+ nemet kozepfoku nyelvvizsgara kurvara nem emlekszem, valami 85% korul volt, de goethe institut, szal 80-100% volt a kozepfoku
angol felso meg ugyanugy 90% korul volt, mint az emelt erettsegi, de mar nincs meg rola a papirom, a bizonyitvanyban meg nincs benne
arra emlekszem csak, hogy a szobeli 100% lett, a mediation meg ilyen 72.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2014 05:56am
Quote (bajcli @ 6 May 2014 13:55)
magyar kozep 96%
matek kozep 97%
tori emelt 82%
angol emelt 90%
valasztott meg nemet kozep nyelvvizsga miatt 100%

+ nemet kozepfoku nyelvvizsgara kurvara nem emlekszem, valami 85% korul volt, de goethe institut, szal 80-100% volt a kozepfoku
angol felso meg ugyanugy 90% korul volt, mint az emelt erettsegi, de mar nincs meg rola a papirom, a bizonyitvanyban meg nincs benne
arra emlekszem csak, hogy a szobeli 100% lett, a mediation meg ilyen 72.


Lovassy/10
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 6 2014 05:58am
Quote (GoreKnight9 @ 6 May 2014 13:56)
Lovassy/10


eleg yolosan adtam en is, de erettsegin ki nem
aki tobbet tanult az egeszre 2 napnal, az buzi (en kb csak a torire tanultam)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 6 2014 05:59am
Quote (bajcli @ 6 May 2014 12:55)
magyar kozep 96%
matek kozep 97%
tori emelt 82%
angol emelt 90%
valasztott meg nemet kozep nyelvvizsga miatt 100%

+ nemet kozepfoku nyelvvizsgara kurvara nem emlekszem, valami 85% korul volt, de goethe institut, szal 80-100% volt a kozepfoku
angol felso meg ugyanugy 90% korul volt, mint az emelt erettsegi, de mar nincs meg rola a papirom, a bizonyitvanyban meg nincs benne
arra emlekszem csak, hogy a szobeli 100% lett, a mediation meg ilyen 72.


és elmentél bölcsésznek
bajcli pls
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2014 06:16am
Quote (bajcli @ 6 May 2014 13:58)
eleg yolosan adtam en is, de erettsegin ki nem
aki tobbet tanult az egeszre 2 napnal, az buzi (en kb csak a torire tanultam)


1 percet sem tanultam egyikre se
mondjuk olyan is lett
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 6 2014 07:05am
Magyar : 64 talán
Matek : 80
Töri : 90,6 (emelt)
Angol (vagy egyéb idegen nyelv) : 98,6
Info : 32 v 34 :D
Angol felsőfok: 7x, nem emlékszem, 6 éve csináltam, meg elvileg lassan lesz egy német közép is ha minden jól megy
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 6 2014 07:14am
Magyar : 80%
Matek : 94%
Töri : 81% (vagy 83 nem emlékszem pontosan, de becsúsztam az ötösre)
Angol (vagy egyéb idegen nyelv) : 96%
Választott tárgy : (emelt) informatika 95%
Van e nyelvvizsgád, ha igen milyen szintű és hány % : felsőfokú angol és nem emlékszem már
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 6 2014 07:17am
Quote (bajcli @ 6 May 2014 12:58)
eleg yolosan adtam en is, de erettsegin ki nem
aki tobbet tanult az egeszre 2 napnal, az buzi (en kb csak a torire tanultam)


tfw már két hete egész nap törit tanulsz
de még ígyis elfogod baszni és megfogod magad ölni
feels
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll